HACKADAY PRIVE VSTUPY: Ochranné okuliare sú tiež hands-free multimeter

Zdá sa, že multimeter nie je nikdy ľahké vidieť počas projektu. Či už je to Riešenie problémov s elektrickým systémom vozidla a nešikovne vyvažovanie glukomeru na niektorých vákuových linkách a sacie potrubia, alebo inštalácia nového solárneho panelu a dúfajúc, že ​​merač nepatrí na zem, zatiaľ čo vodiče sú v oboch rukách, zdá sa, že tam je Nikdy nie je dobrý spôsob, ako vidieť metra, zatiaľ čo ho vlastne používa. Niektoré merače majú malý magnet a popruh, ktorý sa dá dočasne použiť, ale to vás tak ďaleko.

[Alain Mauer] vstup do Haboaday Ceny vyzerá vyriešiť tento poistný problém. Pomocou hlavy-up displej Bluetooth namontovaného na pár ochranných okuliarov môže byť k zariadeniu pripojený k nákupu, aby sa zobrazili svoje informácie priamo svojmu používateľovi. Na základe jeho pôvodnej myšlienky, ktorý použil normálny pár okuliarov na predpis, ako jeho základom, je cieľom [Alain] je znížiť bezpečnostné riziká, ktoré by sa mohli vyskytnúť pri použití multimetra v nepríjemnom alebo škodlivým spôsobom, ktorý by inak nemusí byť možné.

Zariadenie používa ARDUINO PRO MICRO na pripojenie k multimetra a riadiť displej. [ALL] poznamenáva, že skutočná výzva je však s optickým systémom. Buď aj keď by to bolo vítané doplnenie akéhokoľvek laboratórneho, pracovného priestoru alebo elektrikárskeho panela. Po prestávke sa uistite, že ste si zistili video.

Hackadayprize2017 je sponzorovaný:

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko