Testovanie OUTERNET DREAMCATCHER SDR

Čo dostanete, keď prechádzate za okamihový Linux PC, ako aj RTL-SDR? Zdá sa, že je začiatkom vtipu, avšak odpoveď je sencatcher. Je to jeden PCB s RTL-SDR Softvérovým aplikáciou definovaný rádio, L-pásm LNA, ako aj allwinner A13 procesor s 512 MB RAM, ako aj 1 Rýchlosť hodín GHz. Stránka RTL-SDR nedávno publikovala veľké hodnotenie výboru vo výške 99 USD.

Budeme vám nechať skontrolovať hodnotenie pre seba, avšak posledná myšlienka bola, že napriek niektorých bugs, rada nie je oveľa nákladnejšia, než ťahajú časti spolu samostatne. Na druhej strane, ak používate, napríklad Raspberry PI 3, môžete očakávať oveľa viac podpory, ako aj oveľa viac výkonu.

Napriek hardvéru L-BAND, je tu byspass anténny konektor, ktorý vám umožní získať ďalšie frekvencie. Je to tiež dva SD sloty, jeden na zavádzanie z, rovnako ako ešte jeden pre skladovanie. Počet kusov softvérovej aplikácie mal problémy so spustením na trochu pomalého CPU, hoci nejaká softvérová aplikácia, ktorá je optimalizovaná pre špecifický procesor využitý, sa lepší. Podrobnosti môžete skontrolovať v prehľade.

Doska je zaujímavá, aj keď ak nemáte špeciálny problém s baliacim problémom, ste s najväčšou pravdepodobnosťou tiež preč, aby ste integruli PI, ako aj dongle, ako sme videli tak veľa krát predtým. Ak máte oveľa viac konských síl, môžete dokonca urobiť PI prenášať, aj keď by sme navrhli nejaké filtrovanie, ak by ste to urobili pre skutočné.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko