Huawei P10 škádlil pred MWC 2017

, pretože sme prešli do roku 2017, každý si pozorne sledoval tieto stránky kalendára, ktorý sa objaví až do dlhého čakania dňa. Hovoríme o programe o tom, čo je s najväčšou pravdepodobnosťou najdôležitejšou technologickou udalosťou v tejto prvej polovici roka. Konkrétne podujatie MWC 2017, ktoré sa uskutoční v Barcelone v Španielsku, počnúc 26. februárom.

S bitovým časom pred začiatkom tejto udalosti sú početné oveľa viac ostražitejšie ako kedykoľvek predtým, aby získali najnovšie správy o všetkých technológiách. Na podujatí bude veľa nových vydaní, ako aj odhalenie, zdá sa však, že Huawei nechce držať svoju novú vlajkovú loď trik, pokiaľ ešte dva týždne.

Huawei nedávno vzal na Twitter, aby umožnil svetu pochopiť, že nová vlajková loď Gadget Huawei P10 je na ceste. Tweet bol preč s hashtag #OO, čo by mohlo byť odporúčaním pre dvojitú konfiguráciu videokamery pre zariadenie. Očakávala, že spoločnosť Huawei integruje inováciu spoločnosti Leica do nových šošoviek svojho zariadenia.

Špecifikácie Huawei P10

Slúchadlo sľubuje kompetentné špecifikácie pre súčasnosť špecifikovať trh smartfónov, ako aj všeobecný fantastický výkonový stroj. Pozrime sa a uvidíme, čo máme.

Gadget bude fungovať na 5,5-palcovej obrazovke, ktorá bude údajne využívať technológiu QHD;

Pokiaľ ide o pamäť, existuje argument medzi 4 GB pamäte RAM a 6 GB RAM, avšak nie nižšie ako tieto dve možnosti;

Na palube bude pravdepodobne tiež čip Kirin 960, ktorý bude zaoberať spracovaním pre P10;

Všetky tieto zostavené vytvárajú fantastické zariadenie. Počiatočné náklady na jeden z týchto gadgetov Huawei sa uvádza, že majú okolo 500 dolárov, čo nie je toľko, ako by ostatní výrobcovia za vlajkovú loď poplatok za poplatok. Nie je to však ani modifikácia vrecka, ako aj Huawei s najväčšou pravdepodobnosťou prinesie veľa ďalších funkcií na overenie štítku nákladov, ktorá nie je pre peňaženku všetkých.

Keďže sa nestávajú menej ako dva týždne až do veľkého debutu MWC 2017, nadšení technickí spotrebitelia nemusia robiť veľa čakania, kým sa môžu primerane pozrieť na to, čo tento rok poskytuje spoločnosť Huawei.

Prečítajte si tiež: Čo je to init.d? Presne ako povoliť init.d podpora v systéme Android

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko