Game Over: Google vypína Stadia

Google dnes odhalil svoj zámer ukončiť podporu službe streamovania hier Stadiia 18. januára 2023.

Tento krok, ktorý je pre niektorých šokom, ale nie nevyhnutne všetkých strážcov trhu, znamená, že hráči budú môcť hrať tituly až do tohto dátumu.

Spoločnosť Google uvádza, že tento krok prichádza po uznaní, že služba Stadidia sa nepreukázala tak výrazná, ako pôvodne očakávalo, pričom poznamenal, že sa rozhodlo začať ho zaviazať.

Pred niekoľkými rokmi sme tiež predstavili spotrebiteľskú hernú službu Stadidia. Rovnako aj keď bol Stadij prístup k streamovaniu hier pre spotrebiteľov vyvinutý na silnej inovačnej nadácii, nezískal trakciu s jednotlivcami, ktoré sme očakávali, takže sme sa rozhodli začať odvíjať našu službu streamovania štadiónov.

Existuje však niekoľko skvelých správ pre tých, ktorí už kúpili hardvér Stadid, ako aj softvér. Spoločnosť Google uvádza, že „vráti všetky nákupy hardvéru spoločnosti Stadiia uskutočnené v obchode Google, ako aj všetky hry, ako aj nákupy doplnkových materiálov uskutočnených v obchode Stadia Store“. Hráči môžu naďalej využívať čokoľvek, čo je typické s 18. januárom, avšak potom môžu očakávať, že vrátenie sa okamžite spracuje do polovice januára.

Pokiaľ ide o inovácie, ktoré budú poháňať štadióny, spoločnosť Google uvádza, že by sme s najväčšou pravdepodobnosťou mali očakávať, že sa využije niekde inde vrátane YouTube, Google Play, ako aj vo svete AR.

Rovnako by ste radi skontrolovali:

Stiahnutie: iOS 16.1 Beta 3 Vydané

Ako opraviť zlý odtok batérie iOS 16 [Sprievodca]

Jailbreak iOS 16.0.2 na iPhone, ako aj aktualizácia podmienky iPadu

Kompatibilné iOS 16, ako aj podporované zariadenia iPhone, iPad, iPod Touch

iOS 16 skryté funkcie: 100+ úprav

Stiahnutie: iOS 16.0.2 OTA Profilový súbor, Odkazy na IPSW

Stiahnite si iOS 16 Konečné odkazy IPSW, ako aj nastavené na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8 a Plus [tutoriál]

Môžete s nami vyhovieť na Twitteri alebo na Instagrame a dokonca aj naša stránka Facebook, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple, ako aj na webe.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko