Spoločnosť Google oznamuje Pixel View s vstavaným Fitbit

Google dnes oznámila prvé hodinky Pixel, nositeľné, ktoré si požičiavajú časť technológie od spoločnosti Fitbit a stavia ho za výplatu.

Ale tu by tu mohlo byť dosť dokonca aj pre tých, ktorí nechcú minúť peniaze navyše.

Nové hodinky Pixel, ktoré boli pôvodne zobrazené na Google I/O v máji, budú mať kruhový dizajn 41 mm s puzdrom s hrúbkou 12,3 mm. Neustále na displeji nejde až na okraje prípadu, a zanecháva to, čo je určite väčší rám, ako sa nám mohlo páčiť. Napriek tomu tmavšie tváre výhľadu pravdepodobne spôsobia, že rámec sa javí menší ako v skutočnosti.

Pokiaľ ide o samotný prípad, je vyrobený z recyklovanej nehrdzavejúcej ocele a príde v troch farbách; matná čierna, leštená striebro a leštené zlato. Je to všetko dosť krivé a vyzerá napríklad veľmi odlišne od hodiniek Apple.

Pokiaľ ide o senzory, typická funkčnosť kyslíka a EKG v krvi je prítomná a správna, zatiaľ čo spoločnosť Google tvrdí, že sledovanie srdcovej frekvencie je veľmi presné a je založené na Fitbit Tech. Keď už hovoríme o Fitbit, existujú niektoré funkcie, ktoré si vyžadujú prémiu Fitbit, pričom spoločnosť Google hovorí, že ľudia „získajú hlbšie informácie a prístup k funkciám, ako je skóre každodennej pripravenosti, takže viete, kedy sa vo svojom tréningu dostať všetko alebo uprednostňovať“. Kupujúci pohľadu budú mať úžitok aj z „viac ako 1 000 tréningov a 400 relácií všímavosti“.

Nový pohľad pixelov začína od 349 dolárov pre model WiFi, zatiaľ čo verzia LTE bude stáť 399 dolárov, aj keď budete potrebovať aj mobilný plán. Zobrazenie Pizel si môžete predobjednať od dnešného dňa a spustíte sa 13. októbra.

Možno sa tiež chcete pozrieť:

Stiahnutie: iOS 16.1 beta 4 vydané ako verejné spustenie blížiacich sa

Ako opraviť Bad iOS 16 Odtok batérie [Sprievodca]

Jailbreak iOS 16.0.2 v aktualizácii stavu iPhone a iPad

IOS 16 kompatibilné a podporované zariadenia iPhone, iPad, iPod Touch

skryté funkcie iOS 16: 100+ zmien

Stiahnutie: iOS 16.0.2 OTA Profilový súbor, Odkazy na IPSW

Stiahnite si iOS 16 Konečné odkazy IPSW a nainštalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8 a Plus [tutoriál]

Môžete nás sledovať na Twitteri alebo na Instagrame a dokonca aj naša stránka Facebook, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko