MWC 2020 sa zrušil z dôvodu Coronavirus Staries

, tohtoročné podujatie Mobile World Congress bolo zvolané kvôli vypuknutiu koronavírusu. MWC je najväčšou udalosťou pre tvorcov smartfónov, ktorí predvádzajú svoju techniku. Malo to začať od 24. februára do 27. februára v Barcelone v Španielsku. Avšak s rastúcimi starosťami šírenia koronavírusu organizátori podujatí – GSMA sa rozhodli rozhodnúť sa zrušiť udalosť. V oficiálnom vyhlásení spoločnosti GSMA organizátory poistenie tvrdí, že udalosť bola zrušená, pretože viaceré podnikanie zrušilo svoje plány na objavenie sa na podujatí.

Tento krok samozrejme dáva veľký zmysel vzhľadom na to, že koronavírus sa šíri s kontaktom. Preto sa nespočetné množstvo ľudí, ktorí sa objavujú z celého sveta, sa týka najmenej. V oficiálnom vyhlásení generálny riaditeľ spoločnosti GSMA – John Hoffman vyhlasuje, že nebezpečenstvo koronavírusu znemožnilo GSMA usporiadať túto udalosť “. Pred niekoľkými dňami správy naznačujú, že GSMA sa pokúšala zrušiť MWC 2020 tým, že prosila úrady, aby sa show zrušila z dôvodu zdravotných a wellness obavov. To by umožnilo spoločnosti GSMA poistiť poistné krytie poistného poistenia a zabrániť tomu, aby sa musel zaplatiť veľký poplatok za zrušenie.

Obrázok pomocou MWC.
Výrobcovia ako Sony, LG, TCL, HMD Global, ako aj niekoľko ďalších sa rozhodli vopred vyhnúť tejto udalosti. Krok sa urobil, aby sa zabránilo tomu, aby pracovníci boli vystavení koronavírusu. Teraz, keď bola táto udalosť oficiálne zrušená, môže ponúknuť významný štrajk na trhu aj na krajine. MWC priťahuje nespočetné množstvo technologických fanúšikov z celého sveta. Po zrušení MWC sú preč milióny dolárov, ktoré by naliali do hospodárskej klímy.

V súčasnosti bolo vírusom infikovaných približne 42 000 jedincov, ako aj oveľa viac ako tisíc úmrtí bolo hlásených kvôli vírusu. Vírus bol prvýkrát nájdený vo Wuhan v Číne. Teraz sa však rozšírila do mnohých ďalších krajín. Vzhľadom na to, že Čína má niekoľko z najväčších hráčov v odvetví smartfónov, zrušenie podujatia MWC je v najlepšej miere záujmu všetkých. Aj keď sa veľa z hlavných výrobcov smartfónov z Číny pozeralo dopredu, aby predviedli svoju najaktuálnejšiu technológiu v MWC.

Keďže ide o nepretržitú situáciu, budeme musieť počkať a presne zistiť, ako rovnako ako v čase, keď výrobcovia predstaví svoje nové výrobky. Takmer každý významný výrobca smartfónov sa chystal predstaviť svoj nový telefón na MWC. Z tohto dôvodu sa pripravte na veľa oznámení o smartfónoch v dodržiavaní týždňov alebo mesiacov. Vo vyhlásení John Hoffman uvádza, že GSMA sa teší, že bude držať MWC 2021 v Barcelone v Španielsku.

Prečítajte si Ďalej: Samsung Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra predstavené od 999 dolárov

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko