Infračervený prijímač USB vyzerá skvele sedieť vo vašej obývacej izbe

problém s budovaním vlastnej elektroniky pre obytný priestor je, že konečný produkt nemusí v tvare vášho ozdobného štýlu. To bola pravda s prototypom [iTay] univerzálnych USB IR prijímača. Takže po testovaní na niekoľko týždňov sa rozhodol vyvinúť konečnú verziu, ktorú začala výberom krytu, o ktorom by mohol byť šťastný.

Prišiel cez LED bleskové svetlo v dolárovom obchode, ktorý má hliníkové telo. Keď sme o tom skontrolovali, sme vizualizovali lacnú verziu svetla MAG, z ktorej eliminoval valec, ktorý drží batérie. V skutočnosti však podozrievaný pod ním je celá baterka (s pridanou základňou). Vyžadoval ho, aby štýl malého povrchu nainštaloval PCB do tvaru, čo vnútri.

Nie je to tak ďaleko na úsek, pretože IR prijímače majú tendenciu byť trochu. [Itera] štýl Dajte obrázok 18f2553 na jednej strane dosky. Druhá strana držala komponenty s otvormi: IR prijímač, LED pre spätnú väzbu, ako aj pripojenie pre káblovú televíziu USB, ktorá sa vystupuje s gumovým krytom, ktorý sa používa na zapnutie baterky. Mal problém s jedným z hodnôt rezistorov, ktoré trvali chvíľu, aby ste zistili. Avšak nakoniec to fungovalo. Už šesť mesiacov bolo vo využívaní.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko