Rýchlejšia recyklácia IPA pre vašu živicu Tlač Workflow

Ak ste vytlačili s fotopolymérmi živice, viete, že potrebujete alkohol. veľa alkoholu. Má zmysel, že ľudia by chceli opätovne použiť alkohol, aby boli zodpovední k životnému prostrediu a ušetrili trochu peňazí. Problém je, že alkohol sa nakoniec stane tak špinavým, že musíte niečo urobiť. Vzhľadom na čas, polymérny zvyšok bude fungovať na dno a môžete ľahko vylejte mnohé z čistej kvapaliny. Môžete tiež použiť filtre s určitým úspechom. Ale [Makers Mashup] mali inú myšlienku. Pôžičková inšpirácia z čistiarní vody, našiel chemickú látku, ktorá bude urýchliť proces usadzovania. Môžete vidieť video z jeho procesu nižšie.

Experimentovanie sa začalo s CLISHIRIFIROVANÍM RYBOVÝMI TANKOM, KTORÝMI – ZAHREJNITEĽNÝ – Väčšinou Alum. Alum sa na dlhú dobu používal na liečbu odpadových vôd. Dokonca aj starí Rimania ho používali na tento účel v prvom storočí. Alum spôsobuje koaguláciu a flokuláciu, takže častice vo vode, ktoré sa potápajú na dno.

Nie je to tak jednoduché, ako len pridávanie kameňa do odpadovej kvapaliny. Na podporu častíc na koaguláciu, reálne spracovanie odpadu a skúmú vodu a to tu vyžaduje. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, video hovorí, že mieša službu alum a destilovanej vody a potom premiešajte alkohol, živicu a servis, rýchlo, rýchlo a potom oveľa pomalšie.

Po 45 minútach miešania budete musieť nechať všetko vypracovať niekoľko hodín, ale môžete vidieť veľké zhluky tvárnené prakticky okamžite. Vo videu využíva magnetické miešacie plošiny, ale tiež poukazuje na to, že ak máte umývačku, môže to urobiť tú istú prácu. V skutočnosti, ak nemáte umývaciu stanicu, môže to byť odôvodnenie, ktoré potrebujete kúpiť!

Jedna základná poznámka: Testy boli ukončené čistou sulfátom hlinitého (najlepší názov pre Alum). Ak si kúpite AUM v obchode, pravdepodobne bude mať draslík alebo iné prísady a ktoré by mohli zmeniť výsledky alebo dokonca bezpečnosť tohto postupu.

Ak chcete vytvoriť magnetický miešací stroj, videli sme niekoľko homebrew jednotiek. Ak sa zaujímate, či ste zriedili svoj alkohol s týmto postupom, môžete testovať dôkaz o výslednej tekutine.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko