Makerbot zobrazuje 3D skener

sme uviedli, že naše kúsok cez MAKERBOT, ako aj ich interpretáciu toho, čo open source znamená, že pravda zostane, ak si získavate 3D tlačiarne pre triedu s vysokou inštitúciou alebo hackerspace , naozaj nemôžete urobiť oveľa lepšie ako makerbot replikátor. Je zrejmé, že MAKERBOT sa snaží rozšíriť svoj 3D štýl, ako aj výrobné portfólio; Práve odhalili pripravovaný 3D skener na SXSW. To sa nazýva makerbot digitalizátor, rovnako ako to vyžaduje skutočné, 3D objekty, rovnako ako ich zmení na súbory CAD.

Vzhľadom k tomu, Makerbot, ako aj [Bre Pettis] neposkytli veľa informácií o 3D skeneri, na ktorých pracujú, najlepšie informácie pochádzajú z Techcrunch. Digitalizátor MAKERBOT využíva dva lasery na skenovanie originálnych objektov, ako aj premení na 3D CAD súbory. Hardvér nie je dokončený, rovnako ako prototyp je vyrobený z niekoľkých kusov laserového rezaného preglejky. Žiadne podrobnosti nie sú ponúkané na presne tak, koľko bude digitalizátor stáť, keď bude k dispozícii, alebo aké je jeho rozlíšenie.

Program 3D skenovanie originálnych objektov, ktoré ich majú rovnotovať do CAD dát, nie je nič nové pre čitateľov Hackaday. Videli sme náš spravodlivý podiel na ploche 3D skenery, vrátane toho, ktorý bol vyvinutý v deň mimo neho. Dokonca aj tím Kickstarter sa dostal do akcie s niekoľkými desktopovými 3D skenery, z ktorých málo skenovanie v plnej farbe.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko