Dotykové konverzácie: e-mailové úryvky sa posúvajú na elektro-výšivke)

[WEI CHIEH SHIH] skutočne presunie ihlu, keď sa vzťahuje na nositeľnú technológiu. Jeho textil štýl práce s názvom Som mimoriadne potešený, dúfam, že ste tiež je pozoruhodné manželstvo majstrovskej ruky vyšívanie, jemné obvody, ako aj opatrné programovanie.

[WEI] využíva ARDUINO MICRO na riadenie matice povrchových LED diódy v Hello, Svetové video, čo je rampe-up na rolovaciu textovú verziu, ktorá je teraz dokončená. Táto plná verzia je súčasťou svojho pobytu na Arquetopia v OaxaCa, Mexiku, ako aj obrysov e-mailov z minulých vzťahov. Je to obrovské, s niekoľkými matricami tak veľkými ako 8 × 25 pixelov!

Žiadne vývojové poznámky by mohli byť objavené pre tento alebo akýkoľvek typ podobných projektov [WEI], ako je táto úžasná nebezpečná 200 laserová dióda bunda alebo táto eerily krásna svetelná inštalácia na Taiwanovej severnej pláži. Na základe obrázkov je naša dohad, že využíva normálne 6-strand vyšívacie nite, aby ste si na drieku alebo polovici krížových stehov na všetkých cestách. On potom beží extrémne tenký, všestranný vodič pod kanálom stehov, ako aj vojaci vodičov k elementovým podložcom.

Ak [Wei] chce o jednu ďalšiu metódu nosiť svoje srdce na rukáve, môže sa pozrieť na tieto dynamické ledové odevy hacks.

Aktualizácia: [WEI] dokončil tento projekt, rovnako ako oveľa viac informácií ponúkaných v jeho stránke.

[cez alafruit]

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko