Budovanie šesťhláčínacej diskety SynthTent od začiatku na povrch

sme videli skóre disketových diskov Hrať hudbu, ale nikdy predtým sme nevideli prácu ako čistý ako [RUPERT] Moppyduino. Je to ARDUINO-založená doska, ktorá riadi krokové motory v šiestich samostatných disketových jednotkách, čo je koaxiálne do prehrávania hudby z MIDI súboru.

Moppyduino je oveľa viac ako len praktická metóda na správu krokových motorov v šiestich disketových jednotkách. Je to tiež fantastický príklad toho, čo môže byť dokončené s výrobou DPS PCB; Celá práca bola vyvinutá, ako aj postavená v dielni [Rupert].

Po navrhovaní okruhu [RUPERT] vytlačil ho na laserovej tlačiarni na plastovú priehľadnú fóliu. Toto bolo prevedené na tabuľu medi, leptané, rovnako ako vŕtané. Po montáži [RUPERT] pripojený Controller USB FTDI, aby ste získali údaje z MIDI dát s aplikáciou Java.

Konečný výsledok – umiestnený v prispôsobenom Corian Enclosure – je jedným z najlepších disketových jednotiek, ktoré sme kedy videli. Po prestávke môžete skontrolovať proces budovania tohto neuveriteľného nástroja.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko