Vychutnajte si vylepšené zvukové vysoko kvalitné Dolby hluk s beats Audio Mod pre mobilné telefóny Galaxy S4

, ktoré sa teraz stali našimi spoločníkmi, ktorí (dovoľte mi využiť toto slovo) online so všetkými časmi, aj keď uvádzame, že sme “ úplne sám”. Využívame ho v rôznych oblastiach života pre rôzne funkcie, ako aj jednu z najdôležitejších funkcií, ktoré pre nás hrajú, je funkcia zabávača. Nahradili množstvo starších gadgetov venovaných hudbe, pretože väčšina z nás používa naše telefóny na počúvanie hudby.

Ak máte radi hudbu, musíte byť oboznámení s Beats Audio, ktorý bol HTC úplne vložený do smartfónov. Ak ste niekedy počúvali zvukovú vysokú kvalitu, ktorú vytvoril motor Beats doplnený slúchadlami Beats, nemusí sa vám nič iné. Je to niečo, na čo všetci jednotlivci smartfónov iba borovicové.

Vďaka otvorenému zdroju Androidu, ako aj našim pracovitým dizajnérom, ktorí umožňujú veci, o ktorých môžeme len snívať. Správca Beats Audio už bol prenosný na väčšinu špičkových telefónov s Androidom, ako aj teraz, ako ste na vás na Turn Galaxy S4! Kreditná história tohto konkrétneho prístavu sa týka vedúceho člena XDA Noskojv, ktorý vytvoril Audio Mod Beats s Dolby Noise, ktorý nám bol ponúknutý.

Skôr sme zdieľali úplne pracovnú techniku ​​na zvýšenie objemu Galaxy S4, ako aj teraz, že tento mod je pripravený vyhodiť vás s vynikajúcou kvalitou hudby! Využíval som Audio Mod Beats na mojom S4 (GT-I9500) a veril mi, že je oveľa lepšie, že všetky ekvalizéry, ako aj aplikácia Walkman z Xperia Z, ktorú mám na svojich telefónoch.

Každopádne, ak ste fanúšikom vynikajúcej šumovej vysokej kvality motora Beats, ako aj to, že ho chcete na vašom Samsung Galaxy S4, stačí ho pripraviť a cítiť rozdiel sami. Tento režim je založený na knižniciach Beats a úplne nahrádza audioconfig múdre údaje na vašom gadget, aby poskytoval oveľa lepší výstup hluku, zatiaľ čo počúvate hudbu prostredníctvom slúchadiel, reproduktorov a náhlavnej súpravy Bluetooth. Zatiaľ čo väčšina aplikácií na ekvalizér tretieho oslavy sa snaží spracovať hluk pre oveľa lepšiu kvalitu, Mod Beats funguje na implementácii svojej vlastnej konfigurácie tým, že potlačuje pôvodný MusicFx zo spoločnosti Samsung.

Kompatibilita:

Beats Audio, ako aj Dolby Mod bol testovaný na variáciách galaxie S4 (GT-I9505) exynos (GT-I9500), ako aj na variáciách Galaxy S4. Ak máte akýkoľvek typ týchto modelov, bude to fungovať určite. Jeden z mojich kamarátov to testoval na svojom T-Mobile S4 a hlásil pozitívne výsledky. Takže som presvedčený, že režim určený pre LTE Galaxy S4 by mal tiež pracovať na USA, ako aj na kanadských verziách telefónu (po zálohovaní ROM nedochádza k poškodeniu výstrelu).

Prípravy a stiahnutie:

Pretože mod je ponúkaný ako blikateľný zips, potrebuje existenciu prístupu root zisk, ako aj vlastné liečenie, ako je CWM alebo TWRP vo vašom zariadení. Ak ste ešte nezakorenili svoj S4, rovnako ako ste ochotní to vyskúšať, môžete ho zakoreniť teraz pomocou našich koreňových návodov pre S4 tu.

Váš galaxy S4 by mal byť na sklade zakoreneného firmvéru ODEXED alebo deodexed, alebo to nebude fungovať správne.

Ďalej si stiahnite údaje Beats Audio Mod v závislosti od modelu telefónu:

Pre Galaxy S4 GT-I9500: BMSOUND_FULL.ZIP

Pre Galaxy S4 GT-I9505, ako aj ďalšie: BMSOND_FULL_S4_LTE.zip

Skopírujte údaje PSIP do interiéru alebo vonkajšej karty SD a nezabudnite na jeho umiestnenie.

Snímky obrazovky:

Ako nainštalovať:

Ak ste na svojom zariadení niekedy blikali vlastný ROM alebo režim, inštalácia by nemala byť s vami žiadny typ problému, ak ste v tom noví. Práve tu sú kroky, ktoré využívajú, ktoré si môžete vychutnať vylepšený zvukový vysokokvalitný Dolby hluk s Beats Audio Mod pre Galaxy S4:

Vypnite telefón a zavádzajte ho do liečivého režimu (CWM/TWRP): Stlačte, ako aj držať hlasitosť UP+Home+Power Secrets v rovnakom čase na niekoľko sekúnd, až kým neuvidíte uzdravenie ponuky.

DÔLEŽITÉ: Teraz choďte na výber „zálohovanie a obnovenie“ a zálohujte svoju súčasnú ROM. Upozorňujeme, že toto je jediný spôsob, ako sa po inštalácii vrátiť z tohto modu.

Po dokončení zálohy sa vráťte a vyberte možnosť „Nainštalovať Zip z SDCard> Vyberte Zip z SDCard“ a vyberte súbor ZIP.

Potvrďte svoju možnosť, aby ste pokračovali v inštalácii, ako aj keď je dokončená, vráťte sa späť a vyberte „reštartujte systém teraz“.

Keď sa telefón topí, otvorte zásuvku aplikácií a tiež umožnite ekvalizér Beats, ako aj nakonfigurujte/vylepšiť nastavenia podľa vašich preferencií.

Teraz otvorte nastavenia> Moje zariadenie> hluk a tiež klepnite na „hudobné efekty“. Vyberte si „Beatseq“.

Nakoniec, nainštalujete Employitor Beats Audio Employitor na vašom Galaxy S4? Nepamätáte si, že nám presne ukážeme, ako sa to zmenilo! Ak sa vám páči, podeľte sa o to! Na zdravie všetkým!

Pracovný zvukový mod pre Galaxy S4 GT-I9505, ako aj americké varianty:

Vychutnajte si oveľa lepšiu zvukovú vysokú kvalitu na Galaxy S4 s megabassbeats mod

zdroj

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko