Inštalácia a root Vrbma2 firmvér na Verizon Galaxy S3

Nie je to prvýkrát, čo oficiálny firmvér želé Bean pre Verizon Galaxy S3 vyšiel. Začiatkom novembra sme nechali firmvér Android 4.1.1 uniknúť členom XDA Open1your1eyes0 a ​​tentoraz okolo najnovšej verzie systému Android, ktorá je 4.1.2, od spoločnosti Samsung unikla tým istým chlapom.

V čase, keď mnoho jednotlivcov Galaxy S3 už dostalo aktualizáciu Android 4.1.2 želé Bean, od jednotlivcov v Spojených štátoch musia byť na 4.1.1 a čakajú na aktualizáciu, aby dorazili. Najnovší únik z Verizonu ukazuje pozitívny ukazovateľ, že vydanie aktualizácie je veľmi blízko a môže sa kedykoľvek zasiahnuť. Ale ak máte Verizon Galaxy S3 a nemôže sa dočkať, kým príde oficiálna aktualizácia firmvéru, môžete si stiahnuť uniknutú ROM a teraz ho teraz najlepšie.

Pretože nejde o oficiálne vydanie, skutočný Changelog nie je k dispozícii, ale určite bude pozostávať zo všetkých funkcií prémiovej aktualizácie balíka a niektorých konkrétnych prispôsobení Verizon.

Aktualizácia !!
Oficiálny firmvér Android 4.1.2 pre Verizon Galaxy S3 SCH-I535 je teraz k dispozícii. Teraz môžete nastaviť buď OTA Update Zip alebo samotný firmvér. Kliknutím na odkaz nižšie zobrazíte návod:

Ručne aktualizujte Verizon Galaxy S3 SCH-I535 s oficiálnym firmvérom pre želé Bean

Ak sa chcete zoznámiť so všetkými funkciami vášho Galaxy S3, mali by ste sa pozrieť na dodržiavanie článkov:

Návrhy a techniky prispôsobenia pre Galaxy S3

Recenzia: Android 4.1.1 Aktualizácia firmvéru Jelly Bean pre Galaxy S3

Recenzia: Android 4.1.2 Aktualizácia firmvéru Jelly Bean pre Galaxy S3

Sťahovanie a zdroje:

Stiahnite si dodržiavanie údajov v závislosti od vašich požiadaviek. Ak chcete nastaviť iba firmvér Android 4.1.2, stiahnite si prvé tri súbory.

Stiahnite si a nastavte ovládače USB USB, ak nie je nainštalovaný na vašom počítači. Ak ste do svojho počítača nainštalovali KIES, požiadavka nie je nastavená šoférov, ale nepamätáte si zatvorenie KIES pri inštalácii alebo zakorenení telefónu prostredníctvom Odin.

Stiahnite si Odin v3.07.zip a extrahujte zips na pracovnú plochu.

Stiahnite si Stock Vrbma2 Factory Picture bez akýchkoľvek vymazaní údajov (firmvér) a uložte na pracovnej ploche.

Ak by ste chceli zakoreniť a odomknúť bootloader oboje, stiahnite si SuperSU + odomknutý bootloader a skopírujte údaje o zips na externú kartu SD telefónu (neuprmávajte zips).

Ak si tiež chcete nastaviť CWM Healing vo svojom telefóne po jeho zakorenení, stiahnite si chóp VRBMA2 s hodinami Touch MOTCHY 6.0.2.3 (uložte na pracovnej ploche).

Ak sa vyberiete na uzdravenie TWRP namiesto obnovy CWM, stiahnite si chóp VrbMA2 s uzdravením TWRP 2.4.1.0 (uložte na pracovnej ploche).

Ako nastaviť firmvér Android 4.1.2:

Ak chcete nastaviť obrázok ROM na Verizon Galaxy S3, starostlivo dodržujte pokyny nižšie.

Po prvé, vložte alebo zariadenie do režimu nabíjania, kým hladina batérie narazí až najmenej 70 %.

Blikanie tohto firmvéru nevymaže/nevymaže žiadne údaje uložené na karte SD interiéru, ale vždy je lepšie podporovať všetky základné údaje ako preventívne opatrenie. Zálohujte svoje kontakty, logy, správy, APN, záložky, kalendár, aplikácie a hry pomocou týchto záložných aplikácií.

Otvorte nastavenia telefónu a zapnite režim ladenia USB z možností dizajnérov.

Vypnite telefón a zavádzajte ho do režimu sťahovania. Práve tu je presne to, ako to urobiť: Vypnite telefón, stlačte a podržte hlasitosť dole + dom (centrum

) Tlačidlá súčasne a potom stlačte tlačidlo napájania, až kým neuvidíte vylúčenie zodpovednosti na obrazovke. Budete požiadaní, aby ste stlačili hlasitosť, aby ste prešli do režimu sťahovania. Urobte to, aby ste videli takúto obrazovku:

Teraz otvorte priečinok Odin a predstavte program. Toto je čas, kedy musíte pripojiť telefón k počítaču pomocou USB kábla, ktorý s ním prišiel.

Počkajte, kým Odin zistí vaše zariadenie a keď sa tak stane, ID: com port sa zmení na modrú a v políčku nižšie sa zobrazí správa „Pridaná !!“.

Nedotýkajte sa ničoho iného na Odin, ako je tu vysvetlené. Kliknite na tlačidlo PDA a vyberte si firmvérové ​​údaje pomocou rozšírenia .Tar.md5, ktoré ste si stiahli v kroku 3 v časti Stiahlosť.

Teraz kliknite na tlačidlo Začiatok a nechajte Odin blikať obrázok ROM do vášho zariadenia. Môže to trvať až 5-6 minút.

Keď sa bliká, uvidíte „Pass!“ Správa a váš telefón sa automaticky reštartuje. Úplne prvá batožina bude trvať oveľa dlhšie, že to zvyčajne trvá, takže neprinášajte paniku.

Na zdravie! Nainštalovali ste firmvér Android 4.1.2 na svojom Verizon Galaxy S3. Ak nechcete zakoreniť svoje zariadenie alebo odomknúť jeho bootloader, môžete ignorovať zvyšok tutoriálu. V prípade, že chcete odomknúť bootloader, root a nastaviť obnovenie ClockworkMod, spĺňajte pokyny vysvetlené nižšie.

Zakorenenie a odomknutie bootovania na Verizon Galaxy S3:

Otvorte nastavenia telefónu a zapnite režim ladenia USB z možností dizajnérov.

Skopírujte „SuperSU_BOOTLOADER_FIXEDnull

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko