Root Nexus 10 na Android 5.0 Lollipop využívajúci nástroj CF-Auto-Root

Hektický deň pre reťazové ohňa dnes, keď vytlačil niekoľko svojich podpisových programov CF-Auto-Root pre rôzne zariadenia. Medzi ne patrí podpora pre Moto X 2014, Nexus 5, Nexus 7 2013 (WiFi), Nexus 7 2012 (WiFi) a napriek tomu určite v neposlednom rade Nexus 10. So všetkými týmito gadgetmi, ktoré prevádzkujú svoj práve uvoľnený Android 5.0 Lollipop, vyvíja sa to skutočne Mimoriadny feat. Niektoré problémy zažili jednotlivci Nexus 10 skôr, keďže prvé vydanie dátového reťazca nefungovalo správne.

ChainFire však čoskoro prišiel na problém so spismi Nexus 10, v ktorom sa uvádza, že ide o „situáciu výnimky na /systému“. Tento problém opravil, ako aj údaje boli aktualizované a odovzdané. To naznačuje, že teraz všetky systémy vyberajú jednotlivcov Nexus 10, ktorí chcú zakoreniť svoje mimoriadne aktualizované zariadenia na lízanie.

POZOR

Táto príručka sa musí dodržiavať veľmi opatrne a trpezlivo veľmi opatrne. Akýkoľvek typ odchýlky by mohol viesť k tehľovanému zariadeniu. Pred pokračovaním sa uistite, že ste si každý krok skontrolovali, a povoľte dostatok času na dokončenie procesov. Táto príručka navyše nezabezpečuje, že proces bude úspešný, pretože všetky nebezpečenstvo sa berú výlučne podľa uváženia používateľa. Táto príručka je určená iba pre Nexus 10! Ostatné gadgety nie sú podporované. Nesprávne využitie týchto údajov môže mať za následok murované zariadenie. Sami ste zodpovední za akékoľvek následky, ktoré sa môžu vyskytnúť počas procesu, nebudeme zodpovední za akékoľvek poškodenie vášho zariadenia. Vaša záruka skončí, že bude neplatná dodržiavaním tohto procesu.

So všetkými týmito formalitami mimo metódy je čas dostať sa do zábavnej časti a zakoreniť váš Nexus 10.

Predtým ako začneš

Tu je malý zoznam šekov, ktorý vám pomôže pripraviť sa skôr, ako začnete

Uistite sa, že vaša batéria je nabitá nad 60%, aby ste jej zabránili umierať a poškodiť proces

Dôležité! Ak váš Nexus 10 nemá odomknutý bootloader, nástroj CF-Auto-Root ho odomkne a tiež tým, že vymaže aplikácie vášho telefónu, ako aj údaje. Nezabudnite zálohovať všetky súbory, kontakty a ďalšie rozhodujúce údaje. Ak ste odomkli jeho bootloader, odovzdáte nezranené.

Odtiaľto si môžete stiahnuť program CF-Auto-Root.

Zapnite ladenie USB a zistite, ako presne to urobiť tu

Motoristi USB požiadavky na stiahnutie a nainštalovaní z tejto stránky

Root Nexus 10 na Android 5.0

Začnite extrahovaním obsahu stiahnutých údajov niekde pohodlnými, napríklad na pracovnej ploche

Vypnite tablet Nexus 10

Reštartu

Na obrazovke sa zobrazí „Start“

Dvakrát kliknite na súbor root-windows.bat

Jednoducho stlačte ľubovoľný typ tlačidla a začnite proces, dodržiavajte pokyny na obrazovke, aby ste pokračovali.

Váš tablet sa reštartuje a zobrazí logo Červeného systému Android. Po dokončení koreňového procesu sa tablet reštartuje, rovnako ako tony ako normálne.

Skontrolujte, či je aplikácia „SuperSU“ v zásuvke aplikácie, ak ju nemožno objaviť, potom ju jednoducho stiahnite z obchodu Google Play.

Nakoniec si môžete stiahnuť aplikáciu Root Checker z obchodu Play, aby ste potvrdili svoj koreňový prístup.

Horah! Váš Nexus 10 je teraz pripravený rachotiť! Dúfame, že tento sprievodca priniesol úsmev pre vašu dohodu a bol užitočný pri zakorenení vášho Nexus 10. Ak máte akékoľvek ťažkosti, zanechajte komentár nižšie, pretože vám určite pomôžeme. Okrem toho, ak čokoľvek hladké plachtenie, potom nám to tiež pochopíme, aby bolo možné upokojiť ostatní jednotlivci.

Prečítať
Opravte chyby obchodu Google Play na zariadeniach Android

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko