Habowaday Links: posledný z roku 2014

Muž za mikroslice, malá Arduino-riadená laserová fréza, má nový kickstarter. Nazýva sa MULTIBOX PC, a je to presne to, čo potrebujete, ak chcete premeniť Rasspi, Banana PI, Hummingboard, alebo ediDid U3 do desktopov all-in-one. 14 “1366 x 768 LCD a reproduktory odbočí dev dosky do slušného Little Linux Box.

Ak sa učíte navrhnúť schematics a položte PCB, mali by ste naozaj premýšľať o používaní KICADU. Je to budúcnosť. Eagle je však stále populárny a má mnoho ďalších návodov. Tu je ďalší. [Mushifiq] Zostavte radu tutoriálov na vytvorenie knižnice, vývoj schematických a robiť usporiadanie.

Ďalšie náramkové hodinky. Ale čakať, táto vec má kruhový displej. To je naozaj cool. Je to 1.4 “220 × 220 pixel, 262k farebný displej. Nie, displej nepoužíva polárny súradnicový systém.

[Jari] napísal digitálny logický simulátor, Ananua, začal predávať licencie a prišiel na to, že to už nestojí za to, aby sa už nestálil. Ako sľúbil, Ananua je teraz open source. Ak sa chcete pozrieť na financie za Atanua, tu idete.

V roku 1970 ste nemali veľa možností, keď sa týkala pamäte. Jednou z najlepších možností bolo Intel 1405 Shift Register – 512 bitov skladovania. ÁNO, SHIFT Registres ako pamäť. [Ken Shirriff] dostal ruky na pamäťovej doske z terminálu DataPoint 2200. Každý z displejových dosiek mal 32 týchto registrov posunu. Tu vyzerajú na vnútornej strane

Je tu veľa hovoriť o Severných kórejských hackeroch a rýchle preskúmanie ročných štatistík WordPress pre Hackaday kladie slzu v našom oku. V tomto roku bolo z Kórejskej republiky demokratickej ľudovej republiky päťdesiatštyriečekov. To je len skvelé. Je to úžasné vidieť hackerský ethos, aby to do vzdialenosti a cez vysoko obmedzené brány firewall. Stále je tu ešte dlhá cesta pred nami, a budeme zdvojnásobiť naše úsilie na prinášanie hackerového myslenia do Tuvalu a Svätej Heleny v roku 2015.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko