$ 5 Raspberry PI Zero

povesti o novej Raspberry PI boli v obehu okolo webu za posledný týždeň alebo tak. Concjecture sa pohyboval od modernizovaného dizajnu A alebo výpočtu modulu do Monster Board s Gigabit Ethernet, USB 3.0, SATA, ako aj CPU, ktorý ešte nie je vo výrobe. Čas je teraz, rovnako ako skutočné správy je ešte zaujímavejšie: je to $ 5 Raspberry PI Zero. Je to ešte najmenší PI, zatiaľ čo stále drží základný zážitok.

V posledných mesiacoch sa malé linuxové dosky dodržiavali v marci inovácií, rovnako ako skončil, že boli viac schopní, ako aj menej nákladné. Najčistejším vyjadrením tohto je C.h.I.P., $ 9 Jednolôžková doska Linux počítač, ktorý urobil vlny len preto, ako je to cenovo dostupné. Raspberry PI Zero je dokonca lacnejšie, rovnako ako pri pohľade na spec firmy, je ešte schopný.

Jadro Raspberry PI Zero je Broadcom BCM2835 – presný rovnaký systém na čipe objavený v pôvodnom Raspberry PI. Tentokrát je to beží v 1GHz, – 40% rýchlejšie ako Raspberry PI 1. K dispozícii je 512 MB pamäte RAM v tejto doske, ako aj program, ako je všetko PIS Základná 40-pinová hlavička je zahrnutá.

Problém v decembri MAGPI obsahuje PI Zero na kryte
Budova taká malá doska znamenala Raspberry PI Nadácia potrebná na rezanie niekoľkých portov z nuly. Ethernet, ako aj kvartet portov USB objavil v dizajne PI B + sú preč; Nie je to len nikde ich dať. Namiesto toho, PI Zero obsahuje zásuvku mini-HDMI, ako aj dva mikro USB porty – jeden pre výkon, ako aj dáta, ešte jeden pre USB OTG. Kompozitné video zostane na nepopulácii hlavičky, ako aj skladovanie je s slotom pre kartu microSD.

V rokoch od vydania Raspberry PI, skončila, že je to defacto malý Linuxový počítač. Niekoľko držiteľov k trónu sa však ukázalo, že s najväčšou fascinujúcou je najmenšia. Kým Raspberry PI Compute Module nie je veľa úspešnosti, videli sme veľké množstvo malých dosiek, ako je ZDEID-W, rovnako ako Carambola, objavujúcu ich metódu do najlepších projektov. Súčasťou tohto je veľkosť týchto modulov, je schopný tvaru do čohokoľvek je obrovský bonus. S nákladmi len $ 5 – ako aj bez 20 dolárov v lodnej dopravy, že C.H.I.P. bol kritizovaný – PI Zero bude veľmi, mimoriadne prominentná doska.

Raspberry PI Zero by sa mala ponúknuť z obvyklých dodávateľov – element14, PI Hut, Pimoroni, Adafruit, ako aj Micro Center – začínajúc dnes. Ak máte členstvo v Magpi, oficiálny Magazine Raspberry PI, máte šťastie: Problém december bude zahŕňať PI Zero priamo na kryte.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko