Adafruit vyvíja späť do budúceho časového okruhu

Ak ste vyrastali v “80-tych rokoch, tento panel obrazovky bude okamžite rozpoznateľný. Je to časová okruhová obrazovka, ktorá [doc Brown] vyvinutá do jeho 88 mph za hodinu Deloren Time Machine. Ak to ešte nie je spojenie pamäte (alebo ak – * Gasp * – Nikdy ste nevideli film späť do budúcnosti) Vezmite si gander na video montáž.

Tá vec je, ak vyzeráte naozaj opatrne, zistíte, že to nie je presný zápas. Hackaday Alum [Phil Burgess] Zostavte sprievodcu pre Adafruit, ktorý presne zobrazuje, ako vyvinúť túto verziu. Film však skutočne podvádzal, keď sa dostal na zobrazenie mesiaca. Vo výrobe bol mesiac zobrazený ako alfa postavy lakovaním sklíčkami. Ak chcete, aby sa to vyskytli práve tu by ste požiadali o približne šestnásť sektorových modulov (ako v tomto projekte). Moderne však nevadí. Nostalgický vzhľad stojí na vlastnú päsť, aj keď to nie je presná replika.

Sme si istí, že ste si teraz prišli na to, že je to podporené mŕtvym presným skutočným časovým hodinám (chronodot), ako aj poháňané teensovou mikrokontroléri doskou. Čo znamená, že ho môžete využiť len o akýkoľvek typ svojich časových potrieb.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko