Nový holografický displej hacks svetelné pole

[Petapixel] má zaujímavý príspevok o novom holografickom displeji spoločnosti, ktorý tvrdí, že “nerozoznateľné od reality”. Spoločnosť za ním, Light Field Labs, tvrdí, že ich systém nevyžaduje žiadne okuliare a rukoväte rôzne uhly.

Môžete vidieť trochu v [c | net] video nižšie, ale – samozrejme – byť na YouTube, nemôžete mať zmysel pre to, aký dobrý je 3D efekt.

Zdá sa, že zatiaľ čo veľa displejov sa snaží vyčnievať do 3D hlasitosti alebo na ploché zobrazovacie médiá, “pevné svetlo” funguje oveľa viac ako skutočný hologram, pomocou fázovej príručky pre projektové svetlo v rôznych fázach a umožňuje inferencie ako skutočný hologram.

Video ukazuje, že môžete dokonca používať zväčšovacie sklo, aby ste sa pozreli na objekt a stále vyzerá reálne. Nemohli sme však pomôcť, ale všimli sme však, že demo bolo na tmavom mieste – bolo vyrobené tak, aby vyzerali ako umelecká voľba, ale stavíme sa, že pod jasným osvetlením majú problémy s doručovaním obrazu. Stále, dosť pôsobivé.

Nemáme žiadnu predstavu o cene, ale predstavte si, že to nebude lacné začať. Spoločnosť tvrdí, že budete môcť vidieť tieto v reálnom svete už v budúcom roku.

Ak sa chcete dozvedieť oveľa viac o štandardných hologramoch, predtým sme o nich hovorili. Svetlo Pole Hacking nie je presne nový, ale to vyzerá, že by to mohlo byť pripravené na primárny čas čoskoro.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko