Hackaday Cena: Autonómny pláž Art Robot

Niektorí ľudia považujú za ťažké pozrieť sa na obrovskú, plochú rozlohu podlahy alebo krajiny a nevidia plátno. Z tesniacej trávy baseballového parku na niektoré zlé poľnohospodárske pšeničné pole, šliapanie, orezávanie alebo maľovanie modely môžu predstavovať neodolateľnú pokušenie. Čím väčšie, čím väčšie plátno tým, že náročnejšie zloženie bude, čo je miesto, kde sa tento autonómny plážový hebký umelecký robot dostane do hry.

Veľmi stále stále prebieha práca, [Pablo.odysseus] ‘Beach Bot bol postavený tak, aby využil pláže širokých kilometrov, ktoré zanechali ustupujúce prílivy v blízkosti svojho domova. Že obrovské plátno sa žiada, aby bol upravený, a tento topánok je postavený pre túto úlohu. Samotný beh prevodovky je jednoduchý – extrudovaný hliníkový podvozok poháňaný invalidnými pohonmi s pridanými optickými snímačmi a ťahaním zatiahnuteľného hrabky – ale topánok je brstling s elektronikou určenou na navigáciu. Pár Arduinosu spustí duálne odpúšťače, kompas a prijímač GNSS, ako aj poskytovanie rozhrania smartfónu pre zmeny na letisku. Umenie sa skladá ako súbor DXF prevedený na body zemepisnej šírky a dĺžky a exportované do aplikácie Google Earth ako KML. To znamená, že topánok môže byť len na pláž a povolené čerpať autonómne. Nižšie je uvedený skorý testovaný beh; Lepšie “kefy” sú v dielach.

Sledovanie umenia sa rozvíja na pláži by boli relaxačné, ako sledovať Zen Garden je vytvorený. Tešíme sa na pokrok [Pablo] na tomto. Samozrejme, umelecké roboty nie sú jedinými autonómnymi strojmi, ktoré veľké, široké pláže priťahujú.

Hackadayprize2017 je sponzorovaný:

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko