Generátor Monitor poskytuje telefónnu spoločnosť zavádzanie

časť problému s alarmovým systémom je jeho spoliehanie sa na telefónnej službe Land Line. Niektoré z nich sa odchádzajú z tejto praxe, ale stále existujú veľa starších systémov, ktoré si vyžadujú šek, ktorý sa má odoslať do RO Bell každý mesiac okrem poplatkov za poplatok. Podobne ako tieto starožitné systémy, [Jgypites] mal podobný problém s generátorom v jeho dome, ktorý mohol byť monitorovaný len s odkazom na bunkovú sieť. Teraz, keď je v každom dome Raspberry PI, [Jgyates] má generátorový monitor, ktorý nie je vháňaný do telefónnej spoločnosti.

Nastavenie hardvéru je o niečo viac ako pripojenie komunikačných línií z regulátora generátora (v tomto prípade, generac evolution regulátor) na sériové komunikačné kolíky na Raspberry PI 3. [jgyates] urobil veľa práce v Pythone A jeho kód je schopný sledovať takmer každý aspekt tohto generátora a nahlásiť ho cez WiFi alebo Ethernet, ako aj ovládať nastavenia generátora odkiaľkoľvek, ktorá má internetové pripojenie.

Aj keď nemáte generátor s týmto konkrétnym regulátorom, bude to dobrý sprievodca na konverziu monitora akéhokoľvek typu, ktorý nevyžaduje prípojku na pevnine alebo mobilnú sieť. Na tento účel tam boli veľa projektov, ktoré konvertujú dokonca jednoduché, staré, analógové domácnosti na hlásenie údajov cez LAN.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko