Fyzika, o ktorej ste nikdy nepočuli, poskytuje silu z vlny

“v budúcnosti, budeme generovať značnú zlomok našej elektrickej energie z využitia vĺn!” Ľudia to uvádzajú už desaťročia, ako aj elektrická energia vyrábaná vlnou nie je značná frakcia mravce. Bolo by to skvelé, ak by sa to mohlo zmeniť.

Ak si myslíte, že majitelia oscilla výkonu, primárnym zlyhaním tradičných generátorov vlnových energií je, že majú tak dobre veľa pohyblivých častí. Doslova. Kovové mechanické časti, ako aj ich tesnenia, ako aj tak ďalej, sú porazené slnkom, ako aj soľou, rovnako ako surfovať v priebehu času, takže je to nákladné zachovať väčšinu generátora návrhov, rovnako ako to nestojí za to .

Oscilla generátor, na druhej strane, v podstate žiadne pohyblivé časti, pretože je založené na magnetostrikcii, alebo skôr na inverznej magnetostrict, villari efekt. Ktorý nás privádza k fyzike.

Magnetostrikcia je rezidenčný alebo komerčný majetok, ktorý sa magnetické materiály môžu zmenšiť alebo rozširovať, keď vložte do magnetického poľa. Villarský vplyv (ktorý sa zdá byť oveľa chladnejší ako “inverzná magnetostrikcia”) je opak: magnetické materiály získať viac alebo menej magnetické, keď sú stláčaní.

Takže na vytvorenie generátora, umiestnite dve dlhodobé magnety na oboch koncoch, ako aj vietorové cievky okolo magnetostrikčných kovových tyčí, ktoré sú vo vnútri oblasti dlhodobých magnetov. Snímanie, rovnako ako natiahnite tyče opakovane, ako aj webové magnetické pole vo vnútri cievných zmien, ako aj generovanie elektriny. kto vedel?

Práve teraz, podľa zápisu ekonomického expertného časopisu na oscilla, náklady na watt nie je skôr konkurencieschopné s inými obnoviteľnými zdrojmi energie, avšak to hľadá blízko. S niekoľkými viac výskumu, možno budeme mať niekoľko z našej obnoviteľnej energie z stláčania železných tyčí.

A kým sme na téme, skontrolujte tento nedávny článok o magnetoch, ako aj presne to, ako fungujú.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko