Time-lapse Dolly používa niektoré zásoby a trochu obrábacie práce

[Ben] práve dokončil budovanie tohto časového uplynutia a rozhodol sa zdieľať svoje skúsenosti. Myslíme si, že zasiahol len správnu rovnováhu DIY a komerčne dostupných materiálov na vytvorenie plošiny, ktorá je stabilná, ale relatívne lacná.

Projekt bol inšpirovaný projektom Chronos. To dáva veľa detailov o hnacej elektronike a použité kódexu, ale v inštrukciách sú niektoré medzery v pokynoch na vytvorenie samotného stopy. [Ben] kované dopredu, nakupovanie lineárnych ložísk a dvojitej vodiacej koľajnice z IGU. Nezmienil sa cenu na túto položku, ale našli sme 1000 mm vecí (asi 40 palcov) za menej ako 75 dolárov, takže to nie je poburujúce. Časť, ktorú nemohol dostať za rozumnú cenu, bol presný závitový bar. Skončil ísť s pravidelnou závitovkou tyčou a pár orechov v kombinácii s pružinovým mechanizmom, aby sa zabránilo ustáleniu. Zdá sa, že funguje len v poriadku. Môžete vidieť tyč skákať trochu v klipe po prestávke, ale nepoškodzuje stabilitu zachytených obrázkov.

Koncové zastávky vrátane toho, ku ktorému je namontovaný krokový motor, je jeho vlastná práca. Znie to, že si vyžadujú trochu viac výrobných prác, ako plánujeme, ale máme naznačiť, ak nepoznáte svoju schopnosť zručnosti, nikdy sa nedostanete žiadne lepšie.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko