“Buggy” Circuit Sculpture na základe tuningového znakovej trubice

Ak ste niekedy používali staré rádiové rádio, môžete byť oboznámený s tým, že tajomná bitová ekologická obrazovka, ktorá vám pomáha naladiť presne na stanicu. Táto obrazovka sa nazýva indikátor ladenia alebo magická očná trubica; V podstate je to minimalistická trubica katódy, ktorá môže zametať svoj elektrónový lúč pozdĺž jednej osi. Tým sa vydá typ stĺpcového grafu, ktorý sa mení so vstupným napätím.

S niekoľkými súčasnými využívajúcimi inými ako je pekná, má to len zmysel, že tieto trubice objavujú svoju metódu umelecké diela: [Patrice] využil jeden, aby urobil hmyz podobný kus okruhu sochárstva. Trubica, ktorú používal, je EM34, ktorý je jedným z najtceptívnejších znamienkových trubíc okolo, rovnako ako má kruhový, iris-podobný obrazovku. Toto sa stáva veľkým okom, vytrhávajú pred telom bug. Nohy sú vyrobené z 1,5 mm hrubého mosadzného drôtu, zatiaľ čo konvertor DC / DC produkuje 210 voltov DC potrebný na ovládanie trubice.

Fascinujúci “dotyk” je pridanie dvoch antény, ktoré sú pripojené v takomto spôsobe, že modifikácie obrazu trubice, keď ich tlačíte; Túto interaktivitu robí chybu trochu trochu. Hovoríme o dotyku, veríme, že by bolo obozretné dať určitú izoláciu okolo 210 V vodičov; Aj keď je chyba batérie, dotýka sa vysokého napätia, ako aj mleté ​​drôty, ktoré sú súčasne poskytovať škaredý šok.

Avšak, holý drôt vintage štýl vyzerá krásne, rovnako ako aj vynikajúce ornament pre akýkoľvek typ kancelárie elektroniky-milenca. Videli sme, že magické očné trubice sa používajú na rôzne účely: Môžete ich premeniť na analyzátor spektra, určiť kondenzátory s nimi, alebo ich použiť ako zobrazenie stĺpca.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko