Nebudete veriť, že fidget spinners sú zjavné clickbait!

Neviem, prečo sa teraz teraz populárne. Predávali sa ako hotcakes na Tindie za rok, a ja som videl 3D tlačené verzie okolo internetu prakticky tak dlho. Napriek tomu, fidget spinners – inak známy ako zariadenie na otočenie skateboardy ložiska do hračky – sa stali neuveriteľne populárnymi v poslednom mesiaci, alebo tak. Hocičo; Som si istý, že niekto si myslí, že moja kompletná zbierka APOLLO 13 POGS z Carl’s Jr. S modulárnym Saturn V Pog Carry Case a Hliník Slammer reliéfny s reálnym Apollo 13 misia patch je tiež hlúpy.

Avšak, nový výstrel je úžasný dôvod na ťahanie osciloskopu, merať otáčanie fidget spinner, vezmite si video z celého úsilia a speetizujte ho na youtube. To je presne to, čo [Frank Buss] urobil. Je to ako keby tlačil peniaze v tomto bode.

Nastavenie merania pre tento test je dostatočne jednoduché. [Frank] pripojil malú solárnu bunku k elektródam jeho $ 2K osciloskopu a položil bunku na jeho pracovný stôl. To vytvorilo napätie asi 28mv. Spinning Fidget Spinner vrhol tieň nad bunkou, ktorá bola meraná ako zmena napätia. Osciloskopy merajú frekvenciu, a rozdelením tejto frekvencie o tri, [Frank] vypočítal Jeho Fidget Spinner sa točil na úžasnú rýchlosť 2200 ot / min.

Je to hlúpe používanie drahých zariadení? prekvapivo č. Štyridsať tisíc videí na youtube demonštrovaní “99999+ rpm fidget spinner” všetky používajú nízkonákladové digitálne laserové tachometre k dispozícii za 20 dolárov na eBay. Tieto tachometre top von – uhádli ste to – 99999 ot / min. Používanie iba osciloskopu a solárneho bunky [Frank] nájdené v jeho zásuvke, našiel ešte lepší spôsob, ako posunúť obálku Test a merania.

Pomocou tejto metódy sa dokonca aj ekonomický 40MHz rozsah môže spoľahlivo merať trojrozmerné spinners do 800 000 000 otáčok. Samozrejme, tento výpočet neberie do úvahy kapacita v bunke, budete potrebovať maržu pre nyquist, a všetko v priebehu 20 metrov bude zničené, ale tam idete. Lepší spôsob, ako merať rýchlosť otáčania spinners. Je to technicky hack.

Môžete si pozrieť [Frank] video tohto experimentu nižšie. Ak sa vám tento príspevok páčil, nezabudnite sa vám páčiť, sadzba, komentár a prihlásiť sa na to oveľa viac z najlepších noviniek Fidget Spinner News.

CLICKBAIT? Boli sme tu predtým.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko