Hlasová kontrolovaná šachová robot

[Ben YEH] napísal, aby nám povedal o tomto hlasovom kontrolovanom šachovom robote, ktorú postavil spolu s tromi ďalšími ako konečnou prácou pre ich Gruzínsko Tech ECE 4180 vstavané systémy štýlu triedy.

Spracovať rozpoznávanie reči, ktoré chytili dosku EASYVR. Toto je jemné riešenie, pretože sa vyhýba požiadavke, aby počítač spracovával hlasové povely (pamätajte, je to vložená trieda systémov). Táto myšlienka sa rozpadne, keď zistíte, že stolný počítač vedľa robota je miesto, kde je šachová hra beží. Možno, že je možné preniesť do mikrokontroléra ďalším súborom 4180 študentov.

Robot ARM časť práce je zobrazený dobre v klipe po prestávke. Za normálnych okolností by sme očakávali, že uvidíme krokové motory, ktoré poháňajú osi CNC stroj, avšak v tejto situácii využívajú servo motory so zabudovanými snímačmi. Kodátory sú i2c gadgets, ktoré podávajú informácie späť na primárny regulátor. Tam bolo usporiadanie dielov Snafu, ako aj motor z osi Z nie je kodér. Žiadny problém, jednoducho pridali senzor vzdialenosti, ako aj reflektor, aby určili hore, rovnako ako dole pohyb pazúry.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko