Syn Sonoff

sme sa obrátili sonoff niekoľkokrát-extrémne cenovo dostupné box s ESP8266, napájaním, ako aj striedavým relé spolu s metódou, aby ste klikli na napájací kábel. Mimoriadne dostupné indikuje $ 5 alebo $ 6. Dodávaná softvérová aplikácia bude fungovať s množstvom systémov (vrátane, nedávno, alexa). Avšak čo samoobsluha hacker chce spustiť akciovú firmvér na niečom s ESP8266 vo vnútri?

[Tzapu] Určite to neurobil. Avšak oni tiež pochopil, že nechcel začať od nuly, keď chcel nasadiť spínač. Takže vyvinul Sonoffboilerplate, ako aj dať kód na Github. Kód, ktorý má konfiguráciu (vrátane sieťových nastavení) s využitím webového portálu, sa môže aktualizovať nad vzduchom, ako aj integráciou s Blynk, ako aj MQTT. Ak sa vám nepáči táto kódová základňa, existujú aj iné možnosti vrátane jedného, ​​ktorý má režim rekonfigurácie zlyhania.

Musíte spájkovať hlavičku do dosky, aby ho reflačná. Vzhľadom na to, že všetky tieto dodávky na aktualizáciu nad vzduchom môžete s najväčšou pravdepodobnosťou stlačiť v tvare hlavičky, aby ste získali predbežný blesk, ak sa vám páči.

Samozrejme, ak chcete, môžete to absolútne preprogramovať. Alebo využite akciovú firmvér, ako aj spravovať to ako všetci typickí ľudia.

Ak plánujete využiť Blynk, predtým ho zakryli. Pre túto záležitosť sme hovorili aj o MQTT. Môžete vidieť oveľa viac podrobností o Sonoff, vrátane rýchleho odhadu vnútorného prostredia, na video nižšie.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko