GUI Window Manager na AVR čip

Tento projekt pripomína staré časy, keď boli manažéri okna úžasné nové myšlienky. Rozdiel je, že tento GUI založený na okne beží na Mikrocontroléri ATMEGA1284. Ale správanie a rýchlosť rozhrania je do značnej miery presne to, čo by ste očakávali, ak pracujete na začiatku 90. domového počítača. Aj používa myš ako vstup.

Tak ako je to dokonca možné? Zásadný pre projekt je sériový až VGA modul, ktorý spracováva ťažké zdvíhanie, ktoré sa podieľajú na generovanie signálu VGA. Vykazovali sme jeden z [Andrewove] minulé projekty, ktoré používali AVR čip na generovanie signálu VGA. Ale to však nenecháva takmer dosť cyklov, aby vykonali niečo ako manažér okna, nehovoriac o tom, že sa nikde v blízkosti uznesenia uvedeného tu.

On používa sériovú myš s RS-232 Converter Chip, ktorý chcete komunikovať s oknami. To je najlepšie zobrazené vo svojom videu po prestávke. Je schopný generovať a komunikovať s novými oknami. Dokonca realizoval súbor základných ovládacích prvkov, ktoré mu umožňujú nastaviť tému Windows a riadiť funkciu prehrávania zvuku zahrnuté na tomto ovládači VGA, ktoré používa.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko