Cvičenie bicykla aktivuje rýchlosť sťahovania; Spory s hudobným prehrávaním

Nemáme túto prácu, pretože zahŕňa najmenší bicykel na svete. Je na prednej strane, pretože sú prvky ovládania rýchlosti, ktoré tieto dynamické dodávky DUO sú veselé. Oni telefonujú to webcycle, rovnako ako je to naozaj dva hacks v jednom.

Cesta späť v roku 2009 [Matt Gray], ako aj [Tom Scott] Scled Arduino na bicykli, rovnako ako to využil, aby určil revolúcie kľuky (ako rýchlo sa vaše nohy idú v kruhoch). To bolo závislé ako notebook, ktorý je upevnený na riadidlá. Túto metódu môžete surfovať na webe, keď budete pracovať, avšak šírka pásma je priamo ovplyvnená rýchlosťou pedál. Ak si chcete vychutnať video, budete sa musieť potiť …. veľa. Kontrolujte ho v klipe po prestávke.

Tento marci vytiahli webcycle mimo úložného priestoru, aby sa zabezpečilo, že to môže dostať znova. Tentokrát okolo je spojený so systémom hluku v ich cvičebnej miestnosti. Motor rekordného hráča je obeťou v tomto prípade. Hádali ste, že – pedálová rýchlosť diktuje rýchlosť točne, modulujúce ihrisko drasticky. Uistite sa, že manažér nie je okolo, keď sa vám tento klip vychutnávate, pretože to bude ťažké, aby nebolo v GUFFAW.

Títo ľudia sa naozaj baví s týmto hacky. Bolo to narodeniny, ktoré povzbudili, že hracko-tiny golfové ihrisko.

Kontrola šírky pásma:

Kontrola rýchlosti hudby:

[Vďaka Tom]

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko