New PI Zero Zistí neschválené antény Ešte raz

sme začali len využiť do prospektívneho zbrusu nový PI Zero 2. Po napokon som dostal svoju predstavenstvo, [Brian Dorey] nám ukazuje presne, ako zdvihnúť svoje PI WiFi, Wacker Way. Inline s na palube WiFi anténu je možné objaviť stopu U.FL, rovnako ako len pochopte, že niekto musel pridať vonkajšiu anténu. To je miesto, kde [Brian] prichádza, s foto-bohatým zápisom, ako aj video tutorial, vložené nižšie, to bude vás prispôsobiť svoju vlastnú nulu v žiadnom momente. Jeho merania vykazujú vidieť štrnásť sietí ponúkaných v oblasti, kde sa zobrazí len štyri, rovnako ako hlásené úrovne RSSI sa zlepšili o 5 dB -10 db, obrovské, pokiaľ ide o ďalšie alebo viac stabilné spojenie.

So staré notebooky sú slušným zdrojom WiFi antény, budete len požiadaním o obstarávanie konektora U.FL, rovnako ako metóda spájkovať trochu predtým, ako si to vezmete! Najťažšia časť takejto úlohy má tendenciu nie je náhodne uviesť akýkoľvek typ spájky na kovové Kovové Konektor U.FL – rovnako ako [Brian], najmä uspeje! Ukazuje presne, ako odpojiť vonkajšiu anténu, aby sa zabránilo odrazu signálu, ako aj podobne, a, samozrejme, budete očakávať, že nikdy nebudete môcť pi nu nuo na bez pripojenej antény potom, aby ste boli váš vysielač skončil byť smrteľne zmätený nesúlad s očakávaniami definovanými hardvérom. Pi Zero nie je jediným miestom, kde sa stretnete s footprints pre konektory, ktoré môžete pridať, rovnako ako pravdepodobne, to je vaša povinnosť ako hacker – modifikácia vecí, ktoré pracujete v metóde, ktorá dodáva funkčnosť. Nepodarilo sa, aby ste sa presne zdieľať, ako ste to urobili!

Táto technika by mala byť úplne praktická, ak ste niekedy dať svoj nový PI nule do plnohodnotného krytu. zvedavý na vnútorné funkcie Raspberry PI Antény? Predtým sme ich pokryli! Ak by ste chceli vidieť nejaké predchádzajúce Raspberry PI Mods, tu je jeden pre PI 3, rovnako ako tu je jeden pre pôvodné ZERO W – od [Brian], taky!

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko