Vyčistite z konferenčného stola, je to PINBALL TIME

Categories:category

Rovnako ako veľa z nás, [BuildXYZ] vždy chcel vlastniť pinball stroj, avšak nemá túto oblasť, aby overila tak obrovskú, rovnako ako ťažkú ​​hračku . Avšak tam, kde je vôľa, existuje spôsob. [BuildXYZ] prišiel, že ak by mohli vyvinúť pinball výrobcu do faktora typu konferencie, mali by byť najmenej na pol cesty.

[Buildxyz] nevybrali len akýkoľvek typ kolíka. Po tom, čo robil veľa výskumu, usadili sa na 1981 je Bally Centaur, pretože je to skorý stroj s pevným štátom, rovnako ako je to jeden z najlepších. Nemá žiadne sekundárne úrovne playfield na ponuku, takže je oveľa jednoduchšie urobiť tento projekt.

Kde ešte začíname vysvetliť túto nádhernú prácu lásky? Tam sú tiež veľa detailov na zoznam, ale pochopiť, že sa zdá, že je rovnaké množstvo reštaurácií, ako aj na mieru, ktorá bola vykonaná na zákazku, ktorá priniesla tento stôl dohromady. Rozvoj video po prestávke je absolútne stojí za váš čas, rovnako ako budete mať oveľa lepšie zhodnotenie času, ktorý išiel do toho, z Custom-Made Score Decoder Chip vyvinutý na FPGA na 3D vytlačené Náhradné zníženie cieľov, ako aj nové akrylové bity, ktoré nahradia tie žltnutie z Playfield.

[ARMITXYZ] Začal budovaním pintisserie, ktorý je presne to, čo sa zdá – otočenie grilu pľuvať pre pinball stroj tráviacich ciest, ktorý z neho robí vietor na prácu. Táto údržbová prívetivosť sa objavuje v novej konštrukcii skrine, kde sú dosky obvodov naskrutkované do dvojice zásuviek.

Nie, nemusíte hrať to byt. Pred stlačením tlačidla štart však musíte odstrániť zhora, pretože pár drobných priemyselných lineárnych ovládačov zdvihnite zadný koniec o 5-7 ° v závislosti od nastavenia. Boli sme trochu nešťastní o nedostatku piestu, avšak Ideálne by bolo zlikvidovať na vaše Kneecaps. Na svetlej strane, [Buildxyz] opätovne použil ‘Free Ball’ solenoid ako spúšťač guľa, ktorý je poháňaný týmto lesklým kovovým tlačidlom. Opäť sa uistite, že ste ho skontrolovali po prestávke.

Úprimne, nevideli sme to veľa práce ísť do Pinball Maker, ktorý vzhľadom k tomu, že tento, vyvinutý úplne z K’Nex.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko