Som Tricler, nie lekár, Jim!

Strojové učenie a automatizované technológie sú pripravení narušiť zamestnanosť v mnohých priemyselných odvetviach – pri pohľade na vás autonómne vozidlá – a medicíny nie je voči tomuto zásahu imúnne. Hospodárska súťaž spoločnosti QUALCMMON Riadiť Foundation X-Prize, práve zabalila, s názvom [Final Frontier Medical Devices] ‘s DXTER najbližšiu vec, ktorú je k dispozícii, aby Star Trek slávilne lekárske trikovary, čo je OFT referenčný benchmark pre diagnostickú automatizáciu.

Cieľom hospodárskej súťaže bolo pre tímy, aby vytvorili vreckové, neinvazívne zariadenie, ktoré by mohli diagnostikovať 12 chorôb a all-čistý výsledok za 24 hodín alebo menej bez akejkoľvek pomoci. [Dynamické Biomarkers Group] vzal druhú cenu v hodnote 1 milión dolárov, s [Final Frontier zdravotníckych pomôcok] – spoločnosť, ktorú prevádzkujú dvaja bratia a väčšinou financovali sami seba a ich súrodenci – odrazil špičkovú cenu 2,5 mil. USD. DXTER je vybavený apartmánovou senzorov na monitorovanie vašich vitalových a telových chémie a je v skutočnosti schopný diagnostikovať 34 podmienok dobre vopred o lehote monitorovaním životne dôležitých značiek a porovnaním s množstvom zdravotníckych databáz a encyklopédie. Budúcnosť, ako sa hovorí, je teraz.

Predtým sme už mnohokrát predstavovali Tricorders. Open Source Science Tricler vzal 4. miesto v roku 2014 Hackaday. A už dlho sme zaujali Berkely Tricorder. Udržujte úžasnú prácu, každý!

[Ďakujeme za tip, Keith!]

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko