Inšpirátor si udržiava vašu náladu s inšpirujúcimi citáciami a upokojujúcimi hudbou

, zatiaľ čo niektorí ľudia potešia v chladnom počasí a dlhé, temné noci na severnej pologuli, iní môžu nájsť to ťažké udržať pozitívny spôsob myslenia zima. [Michael Wessel] si vybral, že je potrebný urobiť niečo o tom a prišiel s inšpirárom, stolný displej, ktorý zobrazuje inšpirujúce citácie a hrá upokojujúcu hudbu.

Dizajn je úmyselne holými kosťami: prúžok z dreva, stojaci vzpriamene vďaka dvom kovovým konzolám, na ktoré boli zväzky komponentov skrutkované, prilepené a podelené. Skutočný displej sa skladá z radu 14-segmentových LED modulov, ktoré môžu zobraziť základné alfanumerické znaky; Tieto obrazovky vyžarujú biele svetlo, ale [Michael] pridal červený farebný filter, aby im poskytol oveľa viac “retro”.

Toto zariadenie je úplne mimo mriežky, takže žiadne problémy s pripojením na internet preruší váš tok. Podstatná databáza citácií a výber hudobných skladieb sa uchováva na pároch kariet Micro SD; Modul MP3 prehrávača spracováva hudbu, zatiaľ čo Arduino vyberá citáciu, displej displeja a číta tlačidlá. Môžete vybrať citácie na základe určitej témy: príklady zahŕňajú priateľstvo, záhradníctvo, peniaze a lásku. Ale ak ste otvorení čokoľvek, môžete ho len nastaviť na “náhodné” a získať niečo z niektorého z 120 kategórií.

Jednoduchý a jednoduchý a jednoduchý dizajn MICHAEL] by dúfajme, že sa s dúfajtom ukážte inšpirujúce s mnohými hardvérovými nadšencami. Ale ak hľadáte niečo oveľa pokročilejšie, predstavovali sme elegantný Pomodoro Timer, ktorý ukážky kótuje pred niekoľkými týždňami. Samozrejme, že to je hawaday, sme tiež videli hodiny na základe literárnych citácií.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko