Ako sa pripraviť na aktualizáciu systému iOS 12 Vydanie najlepším spôsobom

Tu je návod, ako sa pripraviť na vydanie aktualizácie iOS 12 na vašom zariadení iPhone, iPad alebo iPod Touch, ktorý momentálne používa iOS 11, najlepším spôsobom.

Nie všetky nižšie uvedené kroky budú pre vás okamžite relevantné a niektoré časti môžu byť pre niektorých ľudí oveľa nevyhnutnejšie ako iné, ale je nevyhnutné mať celý pohľad zhora nadol na tie najlepšie veci, ktoré môžete urobiť, aby ste pripravili zariadenie pre hlavnú inštaláciu firmvéru.

Skontrolujte kompatibilitu zariadenia

Ak nie sú kompatibilné s vaším zariadením, nemôžete nainštalovať iOS 12 alebo novú aplikáciu skratiek. S ohľadom na to nemá zmysel prejsť zvyškom tohto procesu bez toho, aby ste to skontrolovali v prvom rade.

Kompatibilita iOS 12: Zoznam iOS 12 Zoznam kompatibility pre zariadenia iPhone, iPad, iPod Touch

Kompatibilita aplikácie skratky: Kompatibilita skratiek iOS 12 Siri pre iPhone 6, 6 Plus, 5s

Ak máte hodinky Apple

Ak máte s telefónom spárované a aktívne zobrazenie Apple, budete ho chcieť zálohovať a oveľa viac ako pravdepodobné, že naňho môžete potešiť najlepšiu kompatibilitu medzi týmito dvoma platformami: ako zálohovať a obnoviť spoločnosť Apple Zobraziť [Guide].

Aktualizovať iTunes

Zvyčajne je to tak vždy a malo by sa to povedať, ale uistite sa, že prevádzkujete najnovšiu verziu iTunes. Tým sa zaručí kompatibilita s vašim zariadením iOS 12.

Aktualizujte všetky aplikácie App Store

Zamierte do obchodu App Store a zaručte, že všetky aplikácie sú aktualizované na najnovšiu verziu. Každý vývojár, ktorý vytlačil podporu pre iOS pre Deň spustenia, vám bude zaručený.

Nabíjajte svoje zariadenie iOS na 100%

To nemusí byť úplne nevyhnutné, ale musíte sa uistiť, že máte na zariadení dostatok poplatkov na pokračovanie. Ak je to možné, uistite sa, že je zariadenie nabíjané na maximálne 100%.

Oboznámte sa s funkciami iOS 12

Jednou z úžasných vecí pri inštalácii úplne novej verzie iOS v zariadení sa s ňou skutočne hrá a zisťuje, čo je nové. Ak však chcete dobré zhrnúť, čo môžete očakávať, a vy sa rozhodnete vedieť, do čoho kráčate tak, aby ste tak povedali, môžete získať zhrnutie funkcií iOS 12, tu: 150+ iOS 12 skryté funkcie pre iPhone a iPad [Running List].

ZADARMO SKLADOVANIE

Uistite sa, že máte čo najviac úložného priestoru. To sa skutočne vzťahuje iba na tých, ktorí majú zariadenia s obmedzeným priestorom, ale existuje niekoľko krokov, ktoré môžete prejsť, aby ste dostali nejaké úložné priestory späť na vašom zariadení: 10 návrhov na úplne voľný úložný priestor na iPhone, iPad [Guide].

Vytvorte zálohu

Mohlo by to byť prostredníctvom iTunes alebo iCloud, ale je nevyhnutné, aby ste ho skutočne mali na svojom mieste. Je nepravdepodobné, že sa s inštaláciou systému iOS 12 pokazí čokoľvek, ale nikdy to neuškodí, že je čo najviac chránený:

Zálohovanie cez iCloud

Krok 1: Spustite aplikáciu Nastavenia v zariadení a zamierte na iCloud> zálohovanie.

Krok 2: Uistite sa, že sa prepínač zálohovania iCloud prepne do polohy ON.

Krok 3: Klepnite na možnosť Zadné hore teraz.

Zálohovanie cez iTunes

Krok 1: Pripojte zariadenie iOS k počítaču alebo Mac vias USB. iTunes sa pravdepodobne spustí automaticky, ale ak ho neuvedie.

Krok 2: V rámci možnosti zálohovania vyberte tento počítač a uistite sa, že je vybratá možnosť zálohovania iPhone.

Krok 3: Ak chcete začať, stlačte tlačidlo Zadné hore.

Skontrolujte stav útek z väzenia

Máte záujem o útek z väzenia a získanie prístupu k Cydii alebo Sileo, keď je vydaný? Ak áno, potom sa od tejto aktualizácie zatiaľ držte ďalej. Tu si môžete skontrolovať oveľa viac o situácii v oblasti väzenia iOS 12: Útek z väzenia iOS 12 / 12.0.1 / 12.1 na iPhone a iPad [aktualizácia stavu].

Skontrolujte čas vydania vo vašom regióne

Ak chcete byť horúci na pätách iOS 12 a nechajte ich nainštalovať takmer hneď po jeho uvoľnení, budete potrebovať vedieť, kedy klesne vo vašom regióne. Vieme, že spoločnosť Apple uvedie na trh iOS 12 o 10:00 tichomorského času v pondelok 17. septembra, ale ako sa to presunie do vášho regiónu? Zistite, tu: iOS 12 Stiahnite si čas vydania v miestnom časovom pásme vášho regiónu.

Počkajte na vydanie aktualizácie

Teraz najzaujímavejšia časť, ale jedna z najdôležitejších, bohužiaľ. Trpezlivo si sadnite, pozrite si odpočítavanie hodín a počkajte, kým Apple preskočí prepínač v uvoľnení iOS 12.

Užite si a nezabudnite nájsť všetky skryté funkcie a vylepšenia!

Môžete nás sledovať na Twitteri, pridať nás do svojho kruhu na stránkach Google+ alebo na našej stránke Facebook, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko