Rámová anténa funguje nízkymi pásmami

, tým nižšia je frekvencia rádiového prenosu, tým viac antény, ktorá bude potrebná všeobecne. [OM0ET] si želal pracovať 80m až 20m šunkových kapelíd, rovnako ako sa rozhodlo obrátiť sa na anténu rámcov. Prácu môžete vidieť na video nižšie.

Anténa vyzerá skvele ako magnetická slučka anténa. Ten vo videu má sedem slučiek, ktoré vyvíjajú 520 mm štvorcový. Loop je, samozrejme, induktor, ako aj elimináciou určitej izolácie môže prevádzkovateľ svorkovať elektródy v rôznych bodoch na riadenie indukčnosti. Variabilný kondenzátor rezonuje anténu, takže je definitívne požadované ladenie.

Fyzická podpora antény je 25 mm PVC. Nie je to ťažké stavať, ale skutočne funguje? Video ukazuje skôr trochu podrobností na konštrukcii, ale čakáme na časť dva, ktoré zobrazia prevádzkové testy. Z minulých skúseností budeme predpokladá, že bude to dobre fungovať dobre, avšak ladenie bude ostré, čo znamená, že budete musieť získať veľký problém pri zmene frekvencií.

Tiež tento typ antény majú tendenciu byť smerové, takže sú užitočné v lovu Fox. Vidíme veľké množstvo slučiek antén pre skrývanie v bežnom zrak alebo, niekedy pre prenosné použitie.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko