Jednoduchý dizajn zdvihne túto mechanickú bodkovú maticu

Nenechajte nás zle – milujeme špeciálne zobrazenia rovnako ako ktokoľvek iný. Ale často narazíme cez ten, ktorý je tak zvláštne, že nám chýba základná slovná zásoba, aby sme ju opísali. Takýto prípad s týmto mramorovým zdvíhaním DOT-Matrix alfanumerickým displejom. Ale je to celkom cool, takže to dáme výstrel.

Jadro – doslova – dizajn [Shinsaku Hirura] je 3D vytlačený valec so špirálovou drážkou vo vonkajšom obvode. Valec sa otáča vo vnútri klietky s vertikálnymi tyčami; Tyče a drážky sú dimenzované na zachytenie 6 mm AIRSOFT BBS, ktoré sú privádzané do drážky pomocou portu v stacionárnej základni displeja. BBS sú privádzané do drážky v ideálnej polohe, aby vytvorili znaky, ktoré krok smerom nahor, keď sa valec otáča. Vychutnajte si video nižšie – popisuje to oveľa lepšie ako slová.

Kreatívnym bitom je, ako sa BBS privádza do drážky. Namiesto toho, aby mal samostatný mechanizmus na hranicu prívodného portu, je tu spätný mechanizmus, ktorý otvorí port, keď motor napájanie bubna beží v opačnom rade. Je to kreatívne používanie vačiek, aby si prácu urobil bez pridania extra servo, ktoré druhy nám pripomína dizajn parsimónia vystavený vo svojom jednom a servo sedem-segmente displej.

Nie je jasné, že by to bol veľmi funkčný displej, ale to nezastavuje, že je v pohode. Hoci [Shinsuka hirura] práve vydala následné video ukazujúce väčšiu verziu tohto použitého na zobrazenie nadchádzajúcich udalostí z kalendára Google, takže možno sa mýlime.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko