Celý počítač v paketoch ICMP

Najskorší udržiavaný programový počítač v súčasnom zmysle nebol jedným z mien ako ENIAC alebo Coloss, ktorý môžete očakávať, avšak Manchester Baby, experimentálny prototypový počítač vyvinutý na University of University Manchester v roku 1948. Jeho 550 trubíc poskytlo jeho veľkosti plniaceho priestoru s viacerými regálmi typickými na 40. rokoch, avšak jeho dizajn z neho robí trochu základný procesor podľa dnešných požiadaviek. Takže základné v skutočnosti, že [Hrvoje ČAVRAK] obnovil, aby to využilo ICMP pakety ako jeho skladovanie, ako aj na zákazku s paketovým filtrom ako jeho emulácia procesora. Je to práca, ktorá je súčasne sofistikovaná, ako aj slávne zbytočná, ale ako hovorí: “Je to stále oveľa lepšie ako lieky alebo javascript”.

Výsledok simuluje integrované skladovanie dieťaťa, ako aj trubice obrazovky v skládke sieťovej prevádzky, rovnako ako poskytuje výnimočný dôvod na kontrolu nad jeho prevádzkou. Malý smer smeru prináša na myseľ dnešných architektúr RISC, je to však iluzórne, pretože dizajnéri z roku 1948 by mali menej očí smerom k hodinovým cyklom, než by mali na prvom mieste.

Ak skoré počítače štetili svoj elegantný to môže stáť za to, aby sa odhlásili o Národnom múzeu v Spojenom kráľovstve, ako aj o Colossus, prvotný elektronický počítač.

HEADER: GENI, CC BY-SA 4.0.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko