3D Dual Dual-Lens Cam Tech Honped for iPhone 8

Podľa novej správy, ktorá sa objavuje z Južnej Kórey, spoločnosť Apple starostlivo pracuje s súčasným dodávateľom hardvéru iPhone Cam na vytvorení mimoriadne schopného modulu, ktorý je schopný umožniť 3D fotografovanie v fotografovaní 3D. mobilné zariadenia.

Podnikanie so sídlom v Cupertino už má pomerne blízko pracovné spojenie s LG ako súčasť nepretržitej ponuky pre podnikanie na dodanie systému šošoviek ISight-Duo, ktorý sa dodáva s iPhone 7 Plus. Očakáva sa, že toto spojenie bude predĺžené na základe pokroku, aby sa so zážitkom CAM zvýšila o jednu úroveň s iPhone 8.

Jednou z oblastí, ktorú spoločnosť Apple neustále vyzerá, že sa vylepšuje s každým, ako aj s každým dizajnom iPhone, je zážitok z fotografovania predĺženého koncovým používateľom. Bolo to oveľa viac ako zrejmé, keď spoločnosť Apple využila šancu rozlíšiť iPhone 7 Plus od menšieho dizajnu iPhone 7 so zahrnutím systému CAM s dvoma šošovkami. Rovnako existuje integrácia režimu portrétu, ktorý tento zážitok skutočne zlepšuje.

Ak je dnešná správa vychádzajúca z Kórey kdekoľvek takmer presná, potom sa zdá, že spoločnosť Apple by mohla, keď sa opäť snaží LG, ako aj systém Innotek, aby dýchal ďalšiu energiu a zložitosť do nasledujúceho iPhone alebo iPhone 8 Môže sa volať.

Informácie o skutočnom produkte, ako aj oveľa dôležitejšie, aký typ aplikácií by sa mohol využívať na napájanie, sú v súčasnosti trochu útržkovité, čo sa vo všeobecnosti rovná „je to všetko vo vzduchu, ako stojí“. Rozumie sa však, že spoločnosť Apple obsahuje veľa patentov týkajúcich sa položky, ako aj rozpoznávanie gest v 3D priestore, takže existuje možnosť, že by sa podnikanie snažilo použiť niekoľko z týchto technológií.

Z toho vyplýva, že vylepšenia vykonané v zážitku z iPhone 7 Plus Cam sa zdá oveľa pravdepodobnejšie, že spoločnosť Apple by zamerala úsilie LG na výrobu menšieho modulu CAM, ktorý využíva presne rovnakú silu ako súčasná duálna šošovka Systém v nákupe na integráciu do celej odrody iPhone budúci rok. To by nezahŕňalo iba prácu v oblasti miniaturizácie modulu čo najviac, ale tiež potenciálne integrovanie pokročilých technológií pre 3D fotografiu.

Vzhľadom na to, že spoločnosť Apple sa očakáva, že budúci rok vydá úplne prepracovaný a prepracovaný iPhone, nie je to nad rámec možností, že pre ňu je usporiadaná veľká aktualizácia fotoaparátu.

(Zdroj: Kórejská ekonomická denná)

Rovnako by ste radi skontrolovali:

Správa: Funkcia bezdrôtového nabíjania iPhone 8 kontroluje FoxConn

Nájdené miesto Pokemon Go Ditto Place, Modifikovaná funkcia blízko, ako aj rozšírená

KGI: iPhone 8 obsahuje celé sklo tela pre rýchle bezdrôtové nabíjanie

Ako AirPlay Mirror Mac do Samsung Wise TV bez Apple TV

Môžete s nami vyhovieť na Twitteri, pridať nás do svojho kruhu na Google+ alebo sa vám páči naša stránka na Facebooku, aby ste sa informovali o všetkých aktuálnych od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko