Závodná telemetria na pohľade na kokpit

[Martin] má Lotus Elise a Prístup k skladbe. Znie to ako zábava, huh? Jediným problémom je, že videá Dashcam, ktoré robí, sú trochu nudné. Určite mu ukážu lietanie po trati, ale bez nejakej dát je naozaj ťažké zlepšiť svoje vodičské zručnosti. Po premýšľaní o tom na chvíľu, [Martin] rozhodol, že by mohol použiť jeho Rasspberry PI a fotoaparát modul na nahrávanie videí z palubnej dosky svojho auta a prekrytie údajov motora, ako je RPM, škrtiacej klapky a rýchlosť priamo na vrchole videa.

Zachytávanie videa je jednoduchá časť tejto stavby – [Martin] práve pripojil svoj modul Rasspi fotoaparát a použil konvenčný nástroj Rasspifid Capture. Prekrytie údajov o tomto zajatenom videu bolo však trochu ťažšie.

[Martin] predtým napísal o používaní RASPI na čítanie údajov OBD-II do jeho Raspe. Skombinujte to s python skript, ktorý napíšete titulky pre svoje filmy, a on je preč na preteky, s video a dátovými replay každého pohybu na trati.

Výsledné súbory filmu a titulkov môžu byť vyhodení do filmu HD. Rencoding 13 minút HD videa trvalo 9 hodín na Raspei. Navrhli by sme to urobiť s silnejším komplikáciou, ale aspoň [Martin] má úžasné riešenie na opravu jeho mierne neinformatívne sledovať videá.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko