Renovácia C64 s Raspberry PI

, keď [Carl] najprv počul Raspberry PI, on imanedly však, hoci, ako je Freakin Tiny Táto doska v porovnaní s malou základnou doskou ITX. Po objednaní Rasspi sa [Carl] rozhodol, že do komodoru 64 vložte svoj sotva-väčší počítač.

[Carl] Aktualizované C64 funguje presne ako originál – 30-ročná klávesnica pracuje vďaka pomocou klávesnice Keyrah Keyboard a Control Port Adapter. Tento adaptér bol spájkovaný na stripovaný USB kábel, ktorý umožňuje, aby [CARL] udržiavať hotový projekt vyzerá veľmi čisté a upratané. Samozrejme, kompozitné, HDMI a ethernetové porty sú rozbité, čo umožňuje, aby sa tento počítač pripojil k akúkoľvek sieť alebo televíziu.

Pre konečný dotyk [Carl] maľoval. Pôvodne chcel sprejovať na čiernom, červenom a fialovej motíte, aby zodpovedal Raspei, ale nakoniec sa usadil na béžovej a červenom štýle. [Carl] naozaj dať dohromady úžasnú stavbu, a pre mnoho, oveľa menej peňazí, ako je opätovné natáčanie C64 Windows-Powered Monstrosity. Po prestávke sa môžete pozrieť na video zostavu.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko