Clever Reed spínač chytí zlodej

, keď [Abhimanyu Kumar] objavil peniaze chýbajú z jeho malých kníhkupectva, rozhodol sa nastaviť trochu pasce chytiť zlodej.

Problémom bolo, že peniaze kníhkupectva boli uložené v skrini v ich dome (zadný koniec obchodu), čo znamená, že vinník bol pravdepodobne jeden z vlastných zamestnancov. Už majú systém CCTV nainštalovaný v skutočnom obchode, a hoci by mohol jednoducho pridať ďalšiu videokameru v dome, [Abhimanyu] to naozaj nechcela urobiť.

Namiesto toho navrhol jednoduchú bezpečnosť a bezpečnosť pasce: nazvaný bezpečný a bezpečnostný systém jugaad. V hindčine, Jugaad celkom doslova znamená “hack”. Pridal malý magnetický reed prepínač na skriňu, kde sú peniaze skladované-ja, bol uložený – ktorý je potom spojený priamo na intervalometer. To sa potom pripojí k nenápadným DSLR sedí na jednej z pracovných lavičiek. Zamerala videokameru na skrini a v prípade, že sa rozsvieti, keď je systém zakopnutý, nastavte ho na neuveriteľne vysoké ISO.

O tri dni neskôr, počas obzvlášť rušného dňa v obchode, videokamera snažila niekoľko obrázkov svojho by byť zlodejom. Bohužiaľ, to bol jeden z ich vlastných zamestnancov. Rýchle volanie polície neskôr a zlodej sa priznal, vracia ukradnuté peniaze. Netreba dodávať, že ho vystrelili.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko