Mnoho nečakanej hry Simona ste každá hrala

Ako sa človek vezme Simon a urobí to neuveriteľne úžasné? Ľudia na Labs North Street – hackerspace v Portsmouth, Virginia – našli tajomstvo a je to všetko v realizácii. Túto stoličku otočili do mince prevádzkovanej hry, ktorá skrýva podstatné prekvapenie.

Očakávame, že by ste mali byť schopní uhádnuť tajomstvo. Mnohé mince prevádzkované turistické atrakcie sú jazdy, a tak je to. Ako ich zadanie vyvrátenia červených býkov tím vyvinula základňu pre stôl okolo vyrovnávacej pamäte 2000 wattov. Toto sú také veci, ktoré by ste videli, že v roku 1980 by ste videli, aby sa v roku 1980 využívali dlaždice vašej strednej školy. To sa stane, že sa striahne Bejzusom z hráča, ktorý robí chybu. Pomôcť vám sať do hry, toto sa to nestane najlepšie. Pred tým, než urobíte chybu, musíte to urobiť aspoň štyri kolá.

Zvyšok hry je podľa očakávania. Hracia plocha je dobre mletá z kusu dreva s akrylovými oknami slúžiacimi ako tlačidlá. Zdá sa, že najvýznamnejší problém s touto časťou stavby je nájsť spôsob, ako držať všetko dohromady napriek intenzívnym vibráciám. Pozrite sa na seba v klipe po prestávke.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko