Rozhovor s [David] Ultimaker

Po rozhovore tvorcu SLIC3R a ľudí na Shapewaways, [Andrew] je späť s jeho dobrodružstvom v 3D tlačiarni videografie a rozhovor s [David Braam] Ultimaker

Asi pred rokom, [David] pozrel na stav techniky v 3D ovládaní tlačiarne a replikátora G. Kým replikátor G, spolu s funkciou Pronterface a REPETIER-hostiteľa obaja konvertovať 3D návrhy do súborov G-kódov, ako aj ovládanie tlačiarne jeho stláčanie plastu na posteľ. [David] Myslel si, že súčasný stav týchto hostiteľských programov je Janky v najlepšom prípade a určite nie najlepším užívateľským zážitkom pre akékoľvek domáce výrobky. To ho vedie k vytvoreniu Cura, veľmi hladký a výrazne vylepšený hostiteľský softvér pre ULTIMAKER.

Cura nie je len fantázia predného konca na už existujúcom motora králiči; [David] vytvoril svoj vlastný krájajúci algoritmus, aby otočil .stl súbory do G-kódu, ktorý je nesmierne rýchlejší ako skeinforge. Kde by skeinforge mohol trvať hodinu na kúrenie komplexného modelu, Cura robí rovnakú prácu v minútach.

Existuje aj banda úžasných funkcií dostupných v CURA: Môžete otáčať ľubovoľnú časť pred odoslaním do tlačiarne, rovnako ako ťahanie voxelov priamo z vášho sveta Minecraft a odosielať ich do tlačiarne. Veľmi, veľmi úžasné veci, a ak spustíte ultimaker alebo iné zníženie, možno budete chcieť skontrolovať.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko