Multimetre ísť obrovská obrazovka

V poslednej dobe sme si všimli, že niektoré lacné merače odišli do obrovských živých obrazoviek. Obrazovky nie sú dotmovanou maticou, ale stále majú veľké ponuky grafiky, ktoré by mohli byť užitočné alebo by mohli byť rušivé očné cukrovinky, v závislosti. Skutočne lacné sa zdajú byť viac ako gimmick, avšak [Om0et] sa pozrel na ten, ktorý sa objavil ako spravodlivý stredný nástroj s niektorými užitočnými funkciami obrazovky, GVDA GD128.

Skvelá obrazovka zobrazuje súčasnú funkciu merača. Žiadna požiadavka na nákladnú multiposition spínač alebo riadkov blokovacích tlačidiel. Mnohé z týchto nových metrov majú podobne ako kontaktné napäťové senzory, ktoré sú šikovné. V opačnom prípade sa zdá byť ako celkom tradičný lacný meter.

Mnohé z týchto metrov teraz majú automatický režim, kde sa snažia predpokladu, aký režim požiadate o špecifické meranie. V podstate hľadá napätie, odpor alebo skrat. Samozrejme, môžete si vybrať aj špecifický režim. IT tiež opatrenia, ako aj teplota obrazoviek, ak je pre vás úroková sadzba.

To, čo sa nám páčilo, je, že spodná časť obrazovky má stĺpcový graf, takže dostanete niekoľko výhod analógového merača. Napriek prevalencii digitálnej elektroniky sú ľudia stále analógové. Táto funkcia samotná môže stáť za $ 40 alebo $ 50 pre merač, v závislosti od presne spôsobu použitia metra.

Samozrejme, lacné merače majú históriu bytia – dobre – lacné. Potom znova, meter, ako je to tak, že nemá túto zlú spoľahlivosť prepínač, s ktorým sa s nimi nachádza. Ak chcete, aby konečný meter, snag hp3458a. Je to však väčšie, rovnako ako oveľa drahšie.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko