Vyučovanie motora DC servo pôsobí ako stepák

[Frank Herrmann] mal zaujímavý nápad otočiť motorový jednosmerný motor na montáž servo motorov, ale s krokovým motorom podobným rozhraním. Tým, že stohovanie niektorých malých PCB za motorom motorom, bolo možné stlačiť DRV8837 DC Chauff Chauffeur a pár snímačov s halovými efektmi na prvej vrstve PCB, s magnetickým kódovačom, ktorý za ním pevne zastavil. Hadica pinov na okraji PCB pripojte k druhému PCB s mikrokontrolérom, ktorý je založený na lacnom STM32L432. Druhý PCB tiež drží súvisiace LDO a LED LED. Spoločne, tento hrsť dielov ponúka všetko, čo je potrebné na čítanie snímača, ovládať otáčanie motora a počúvať na ‘Stepper Motor Driver’ Interface kolíky pripojené do regulátora pohybu proti prúdu. Zdroj Arduino pre to možno nájsť na projekte GitHub.

Zatiaľ čo [Frank] uvádza, že táto zostava má váhu a krútiaceho momentu výhodu oproti NEMA 17 veľkosti krokového motora, ale nevidíme žiadne ťažké údaje o presnosti a opakovateľnosti, ktoré by boli nevyhnutné pre presné operácie, ako je 3D tlač.

Tento projekt je súčasťou väčšieho cieľa, aby bola kompletná 3D tlačiareň so sídlom v okolí týchto ‘DC MOTORPPER STEPPER MOTORY’, KTORÉ SA ZAHREJETE SA ZAHRNUTIE.

Aj keď sme na tému Closed-Loop Control o DC Motors, tu je ďalší pokus o to isté, bez integrácie. Ak sú pre vás príliš malé, potom ste vždy obnovili niektoré motory ostrekovača čelného skla.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko