Zlyhanie týždňa: AFSK Vyvinie sa doomovaný hluk železníc

[Scott], ako aj jeho priatelia mali nejakú zábavu so svojimi ručnými vysielateľmi, keď si vybrali, je čas rozvíjať nejaký doplnok hardvér, ktorý by mohol prenášať ako dobre ako dáta. Nastavili svoje pamiatky na sadu jednotiek zvukového frekvenčného posunu, ktoré by mohli kódované, ako aj rozlúštiť miesto od náprotivku.

Rozvíja sa na jednoduchý štart, centrovanie okolo Board Arduino s GPS modulom pre chytanie presných dát miesta. Ďalej bol čas vykonať AFSK. Na vysielacej strane to bolo vykonané bitom búchaním výstupných kolíkov. Po vzhľade na výsledné signály na osciloskope bol tím schopný naladiť firmvér pre pomerne tesný 1200, ako aj 2200 Hz výstup. Avšak ťažkosti sa varili na dekódovacej strane rovnice.

Prvý pokus o dekódovanie využil knižnicu FreqMeasure napísanú [Paul Stoffregen]. Po žiadnom úspechu preniesli do hardvérového servisu v type XR-2211 FSK Demodular Chip. Mali by byť jednoduché, napájajte ho signály, ako aj kontrolované digitálne výstupné kolíky na chytanie preferovaných údajov. Toto je bod, na ktorom ste požiadali, aby ste klikli na prepojenie úlohy v hornej časti, aby ste namočili do všetkých detailov. Dlhý príbeh krátky, hlučná energetická koľajnica spustila sporadický výkon tohto čipu. V čase, keď tento problém zistil, že úroková sadzba ubúdala, ako aj práca bola vyhodená ako zlyhanie. Bola tam rýchla oprava, ktorá by ju mohla zachrániť, napríklad pridaním filtračného okruhu pre tento čip? Poďme presne pochopiť, ako by ste sa dostali späť na trať tým, že zanecháva komentár nižšie.

[Vďaka lewina]

Zlyhanie týždňa je havanay stĺp, ktorý beží každú stredu. Pomôžte udržiavať zábavné valcovanie skladaním sa o vašich minulých zlyhaniach a posielanie odkazov na príbeh – alebo posielanie odkazov na zastavenie pracovného skladania UPS, ktoré objavíte vo vašom webe Travels.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko