Siri ovláda váš počítač s Pythonom, ako aj Gmail

Hlasové asistentky ukončili, že sú oveľa typickejšie na gadgetoch v týchto dňoch. Siri sa rozumie, že je obzvlášť veľký pri reagovaní na prirodzený jazyk, ako aj odpovede na Snarky. V porovnaní je asistent spoločnosti Google len schopný najzreteľnejších príkazov, rovnako ako tento spisovateľ ešte nie je istý, že spoločnosť Microsoft Cortana môže pochopiť angličtinu vôbec. Takže to dáva zmysel, ak chcete hlas správu pre váš počítač, vyberte Siri ako svoju zbraň voľby. [SanJet] je tu tak, aby pomohol, čo umožňuje Siri spravovať PC s Pythonom.

Prvým krokom je spojenie aplikácie IPhone Notes na účet Gmail. [SANJET] navrhuje využívanie samostatného účtu z bezpečnostných a bezpečnostných dôvodov, ako budete musieť umiestniť používateľské meno, ako aj heslo v skripte python. Skript Python kontroluje účet Gmail každú sekundu, vyhľadanie nových poznámok z iPhone. Potom je to tak jednoduché, ako rozprávanie Siri, aby urobil poznámku (napríklad “Siri, poznámka Shutdown”), ako aj python skript môže potom vyzdvihnúť príkaz, rovnako ako konať podľa toho.

Je to rýchla, rovnako ako jednoduchá metóda, aby si Siri urobil vaše ponuky. Existujú aj iné elegantné metódy, ako to urobiť, rovnako ako lovu WiFi WiFi Siri na vašej sieti domu.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko