Recyklačné fľaše sódy do vlákna, aby vytlačili menšie fľaše sódy

Termoplastika sú skvelé, pretože ich môžete roztaviť, ako aj reformovať ich do toho, čo sa vám páči. To je elybly demonštrované [Q] recykláciou starej sódy fliaš do použiteľnej 3D filament tlačiarne.

Roztomilý, huh? Prečo nie sú coca-cola robiť? Malé falošné výrobky s potravinami sa v Austrálii už ukázali ako mimoriadne výrazný.
Soda fľaše sú typicky konštruované z PET z plastu alebo polyetyléntereftalátu, ktorý je jedným z najvýznamnejších termoplastov v súčasnej spoločnosti. Fľaša sóda môže byť narezaná na konštantnú dlhú, tenkú pásu s využitím ľahkého ručného zariadenia, ktoré plátky fľašu s čepeľou. Tento pás z plastu potom môže byť privádzaný vyhrievanou tryskou pri nákupe na vytvorenie vlákna pre 3D tlač. [Q] demonštruje obe časti tohto procesu, vrátane s využitím motorizovaného cievku, ktorý sa má zaviesť vlákno, pretože materiál fliaš je privádzaný extrudérom.

Vlákno sa potom demonštuje tlačou malých verzií fliaš sódy. [Q] Vyplní tieto sódy, ako aj im poskytuje vhodné viečka, ako aj štítky na dokončenie. Je to elegantná metóda, ktorá preukáže, že vlákno naozaj funguje pre 3D tlač. Sleduje, že takéto výtlačky sú prakticky definitívne nie sú bezpečné, avšak je to skôr dôkaz o myšlienke, a nie pokus o vykonanie použiteľného nápojového kontajnera.

Podobne ako podobné vyvinie sme v minulosti, že vlákno má obmedzenú dĺžku kvôli množstvu plastu v jednej fľaši. Radi by sme videli techniku ​​na kŕmenie viacerých fliaš v hodnote plastov do extrudéra, aby sa dosiahla dlhšia dĺžka cievky, pretože spojovacie dĺžky samotného vlákna môže byť plná otázok. video po prestávke.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko