Nákupný vozík je káblový pre tábor

[James] potreboval nejakú veľkú prepravu pre nadchádzajúci Veľkonočný tábor na Novom Zélande, takže vyrábal prispôsobený motorizovaný nákupný vozík, ktorý sa určite otočí hlavy. Základom tejto práce je spoločná skúter mobility, ktorá ľahko má modulárny dizajn. Všetky elektroniky majú konektory pre rýchlu servis, ako aj celú zadnú nápravu, ako aj montáž motora opuchu s ťahom páky.

[James] musel urobiť trochu zvárania, ako aj šasi, aby splnili svoj cieľ inštalovať nákup košíka na vrchol s rámom skútrov. Po dokončení však konfigurácia vyzerala skvelá. Bolo to naozaj pohodlné sedieť, ako [James] urobil výrez pre nohy vodiča prejsť. Skutočná zábava prišla s elektronikou. Trolley je najviac káblová mobilita skúšačka, ktorú sme kedy videli. Mnohé z elektroniky sú obsiahnuté v boxe práce pod sedadlom, s množstvom ARDUINOS, ktoré spravujú rôzne systémy: prepojenie s pôvodnou elektronikou skútrov, prijímačom GPS, ako aj GSM rádiom. [James] tak ďaleko, že pridali RGB LED svetlomety, roh, ako aj multi-tón sirény z Jaycar.

Jazda na vozíku je jednoduchý. Arkády Joystick si vyberie rýchlosť, ako aj spoločné ovládacie prvky skútre sú využívané pre dopredu, reverzné, ako aj riadenie. Jedna z oveľa viac fascinujúcich mods [James] bola prispôsobená aplikácia systému Windows na správu vozíka cez rádiový modul USB. Celý systém môže byť zabezpečený, s bezpečnostným a bezpečnostným kódom uchovávaným v NVRAM, aby sa zabránilo vypúšťaniu výkonu systému. [James] môže dokonca spôsobiť, že vozík pokračuje alebo zvrátte z jeho dotykovej obrazovky. Radi by sme ho videli pridať servopohonu riadenia, aby bolo úplne diaľkové ovládané riešenie, hoci tento krok by potreboval nejaký druhu pochopenia pre kontrolu príručky.

Konečný štýl funguje veľmi dobre. [James] nemusí vyhrať žiadny typ drag pretekov tým, že udržiavajú originálne ovládacie prvky Scooter, ako aj pridružená elektronika, ale on urobil predĺženie odrody s väčšími batériami, takže sme si istí, že vozík bude hit okolo tábora. Podobné pracovné miesta boli vyvinuté s využitím základne elektrického invalidného vozíka. Ak máte ten, ktorý chcete spravovať bez invazívnych úprav hardvéru, skontrolujte túto prístupnosť, ktorá sa rozhrania s využitím konektora.

[Vďaka mike]

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko