PwnPad, PublicEsting Tablet

Za posledných niekoľko mesiacov sme videli náš spravodlivý podiel na publicitných spotrebičoch. Či už sú v type Raspberry PI s vlastným distro, alebo neškodným hľadáte internetovú stenu WART, sú všetky fantastické nástroje na vyšetrenie potenciálnych bezpečnostných zraniteľných chetabilitov doma, na pracovisku, alebo v niektorej inom Pracovisko. Pwnie Express, tvorcovia piatého vybavenia, teraz vydávajú jedno z najlepších, ako aj potenciálne veľa prospešného kusu publicových zariadení, ktoré sme kedy videli. Nazýva sa Pwnpad, rovnako ako to umožňuje, aby ste sa dostali k vášmu publici, zatiaľ čo stále vyzerá štýlový.

Na základe spoločnosti Google NEXUS 7 tablet, PwNPAD kombinuje všetky dobroty skutočne fantastického tablet – schopnosť kontrolovať NFC identifikuje, ako aj Multiband Radios – s otvorenými zdrojovými nástrojmi, ako aj kábel USB OTG s USB Ethernet, Bluetooth, as ako aj adaptéry WiFi. Bez ohľadu na to, čo je v PwNPAD, je vytvorený pre maximálnu pomôcku pre piatkové aplikácie.

Samozrejme, pre tých z nás, ktorí už majú $ 200 Nexus 7, Pwnie odhalí štáty, ktoré budú poskytovať zdroj pre ich softvér, čo umožňuje každému jednotlivcovi pochopiť, aby mali presne rovnaký výkon PWNPAD. Program, ktorý budete potrebovať, aby ste získali USB OTG kábel, ako aj WiFi, Bluetooth, ako aj ethernetové adaptéry, ktoré však musia pridať až približne 100 USD; Integrovaný s $ 200 Nexus 7, budovanie vášho vlastného je oveľa viac než len o niečo cenovo dostupnejšie ako pwnie express ‘pýtať sa na objednávku $ 795.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko