Mojou hlavou je hranie hier …

Times sa zmenili. Teraz môžete absolvovať univerzitnú triedu v písaní hier. V skutočnosti môžete teraz vziať univerzitnú triedu o písacích hrách, pretože [Dave Churchill] Memorial University dal všetkých 22 svojich prednášok do vášho potešenia. [DR. Churchill] neplánuje na uvoľnenie súborov projektu, ale stále môžete získať veľa z prezerania videí. Zdá sa, že triedy boli tiež živé streamované na Twitch.

Hry postavené na sfml, takže výsledné hry môžu byť prenosné. Knižnica abstrahuje vstup, grafiku, zvuk a sieť.

Hry používajú systém entity (ECS), ktorý je jednou z možnej architektúry. Rovnako ako akýkoľvek druh softvéru, samozrejme, existuje mnoho rôznych spôsobov, ako získať prácu. Hry sa zdajú byť 2D, takže ak ste plánovali na písanie ďalšieho Doom, budete musieť urobiť trochu mimoškolské práce.

Rovnako ako mnoho tried, prvý (pozri nižšie) začína s nejakým upratovaním, ale rýchlo sa zdvihne. Mali by ste pravdepodobne už vedieť C ++, ak chcete získať čo najviac z toho.

Kurz sa zameriava na stolové počítačové hry, ale myšlienky by sa uplatňovali aj na písanie vecí pre konzoly. Ak videohry nie sú tvoja vec, môžete vždy zaseknúť svoj vlastný nedostatok na inej téme informatiky.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko